d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > írd Le Hogy Mit álmodtál Ma/tegnap Este
Prev1151617181922Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 9 2014 12:26am
mindenki zombikkal álmodik, vigyetek már bele egy kis fantáziát pls
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jul 9 2014 12:30am
Quote (Rawen @ 9 Jul 2014 08:26)
mindenki zombikkal álmodik, vigyetek már bele egy kis fantáziát pls


:DDD inkabb ki is offolok, latom leragadtal ugyanannal a pontnal.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 9 2014 12:32am
Quote (ecneB @ 9 Jul 2014 08:30)
:DDD inkabb ki is offolok, latom leragadtal ugyanannal a pontnal.


nem rossz
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 9 2014 01:40am
Arrol almodtam, hogy hollo mindenhova shitpostol

Ja, varj, ez a valosag
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 9 2014 01:42am
Quote (RRC @ 9 Jul 2014 09:40)
Arrol almodtam, hogy hollo mindenhova shitpostol

Ja, varj, ez a valosag


http://forums.d2jsp.org/user.php?i=370293&c=40
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 9 2014 01:53am
Quote (RRC @ 9 Jul 2014 09:40)
Arrol almodtam, hogy hollo mindenhova shitpostol

Ja, varj, ez a valosag


:DDD
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 10 2014 07:32am
Besoroztak pilotanak, es az elsö missziom utan kaptam is ket kitüntetest. Egy masik csavo annyira zsele lett hogy ellopta az egyiket, en meg azt kerestem mindenhol.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 12 2014 04:45am
2 álmomra emlékszem

az egyikben dmt-t szívtam
a másikban lsd-ztem valami fesztiválon


soon elvonó
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 12 2014 05:08am
Quote (Saenchai @ Jul 12 2014 11:45am)
2 álmomra emlékszem

az egyikben dmt-t szívtam
a másikban lsd-ztem valami fesztiválon


soon elvonó


elvonó lel

az a hanyatló nyugat ópiuma, börtönbe mész, az orbán kormány bosszút forral
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jul 12 2014 07:53am
Egyikre amikor felkeltem hajnalban emlékeztem, es le akartam írni telefonba mert kurvara jo mágus kaland lett volna belőle, de nem volt a telefonom közelben szoval inkabb visszaaludtam
Go Back To Magyar Topic List
Prev1151617181922Next
Add Reply New Topic New Poll