d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-nyaralas > Igen Igen
Prev1151617181992Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 13 2014 02:00am
Quote (ElCapitano @ Jun 13 2014 08:59am)
Go Back To Magyar Topic List
3 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): ElCapitano, anyd, josheide


Menjunk igy + sok gandzsa es ha harom nap multan is heteroszexualisak maradunk az mar eg apro gyozelem az eletben!


Hát elegen leszünk hogy farsuljunk :D
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 13 2014 02:11am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 13 Jun 2014 09:31)
csak viccel, nem?


még életemben nem verekedtem komolyan de ha rici irl is azt művelné amit itt akkor lehet nem bírnám
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 13 2014 02:13am
Quote (ElCapitano @ 13 Jun 2014 08:59)
Go Back To Magyar Topic List
3 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): ElCapitano, anyd, josheide


Menjunk igy + sok gandzsa es ha harom nap multan is heteroszexualisak maradunk az mar eg apro gyozelem az eletben!


Egy egesz evig Pesten leszek es van nagyon sok mokam is... Minek siettetni az elkerulhetetlent?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 13 2014 02:14am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 13 Jun 2014 00:03)
jovan eleg lesz már a sírás, hiszen te kötődsz meshhez


Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 13 2014 02:15am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 12 Jun 2014 16:05)
mennék valszleg ha nem zavarok + nem zavarja az embereket hogy rici fejét bucira verem ha idegesít vagy ugat


Quote (Rawen @ 13 Jun 2014 10:11)
még életemben nem verekedtem komolyan de ha rici irl is azt művelné amit itt akkor lehet nem bírnám


Sok itt a carry.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 13 2014 02:25am
Quote (Baleee @ 13 Jun 2014 10:15)
Sok itt a carry.


implying nem patrícius support vagyok
carry a plebeknek van
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 13 2014 02:44am



Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 13 2014 03:10am
Quote (Rawen @ Jun 13 2014 09:25am)
implying nem patrícius support vagyok
carry a plebeknek van


Az evolucio csucsan a meepo playerek allnak.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 13 2014 03:16am
Quote (Karan2_Returned @ 13 Jun 2014 10:10)
Az evolucio csucsan a lol playerek allnak.


hát igen
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 13 2014 03:17am
60% hogy megyek mert olcso a repjegy de van mas programom is szoval dno.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1151617181992Next
Add Reply New Topic New Poll