d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Takarodjon-e > A Vanekgeci
Prev1151617181930Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 6 2014 05:53am
Quote (Anarkin @ Jun 6 2014 12:51pm)
fejnek elég sok esze van azért

de persze én nem állok senki oldalára, azt se tudom mi van a topic elején


lehet, hogy irl igen, de az a szintű agyatlan tuskóparaszt acsarkodás amit itt művel az már mindenen túltesz

nyilván sok mod haverja van, mert hihetetlennek tartom, hogy a napi x "nyomorék, idióta" postja után még nem bírt csak 10%-ot szerezni. :D

This post was edited by TuskesVanek on Jun 6 2014 05:54am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 6 2014 05:53am
fej sztem azért vergödik állandoan ezen mert amugy meg (elmondása szerint) csendes, türelmes és rendes ember
és hát azért valahol a sok szar még az ilyen emberekben is felgyülik és akkor vagy otthon adják ki vagy sportolnak vagy jönnek forumra ugatni

és hát ofc annak ugat akit ugyis sokan utálnak, akkor nem lehet baj
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 6 2014 05:55am
Quote (TuskesVanek @ 6 Jun 2014 12:49)
az a baj, hogy te 30 évesen nem vagy tisztában a vergődés szó fogalmával

igen, feljárok ide, és postolgatok ide-oda, amíg valamelyik hozzád hasonló csökkent értelmi szintű kockagyerek belém nem köt, aztán visszaírok a hozzád hasonló csökkent értelmi szintű kockagyereknek, hogy foglalkozzon a saját dolgával, és innentől a hozzád hasonló csökkent értelmi szintű kockagyerekek szerint én vergődök

nem is az uborka meg a multi, aki egész nap ide okádik, hogy "takadord, miért nem mész már el dsfndofjndfdf"

nem, barátom, nyilván ez a vergődés, amit én csinálok :D

komolyan mondom, csoda hogy életben vagy, ennyi ésszel

és ezt nekem kell elmagyaráznom elvileg felnőtt embereknek, hogy tolerálják már a másikat, vagy legalábbis ne szóljanak be neki minden egyes alkalommal, vagy ha nem megy, akkor húzzon el privát chatelni, mert ez itt nem a te fórumod, nem az uborka fóruma, és ugyanannyi jogom van itt lenni, mint neked kispofa.

igen, nyilván ez a vergődés, amit én csinálok :D


sikerult megint fel oldalban leirnod, hogy mindenki mas vergodik es nem te, szeretnek kulon gratulalni, hogy sikerult ertelmezned amit irtam
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 6 2014 05:56am
Quote (TuskesVanek @ Jun 6 2014 12:40pm)
valaki világosítsa már fel az alábbi usereket, hogy blokkolva vannak, ezért hiába vergődnek itt egész nap

xgurke
gordonbajnai (cpt_ghost multija)
rawen
bemyangel
jarabekg

köszönöm :)


de azért múltkor még nem voltam blockolva, megmutatkozik aztse tudod miről beszélsz
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 6 2014 05:56am
Quote (Fej @ Jun 6 2014 12:55pm)
sikerult megint fel oldalban leirnod, hogy mindenki mas vergodik es nem te, szeretnek kulon gratulalni, hogy sikerult ertelmezned amit irtam


a mindenki más fogalmával sem vagy tisztában ezek szerint

most komolyan, miért vagy ilyen sötét? :(
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 6 2014 05:56am
Quote (Fej @ Jun 6 2014 11:55am)
sikerult megint fel oldalban leirnod, hogy mindenki mas vergodik es nem te, szeretnek kulon gratulalni, hogy sikerult ertelmezned amit irtam


neked meg nem sikerül már hónapok óta felfognod, hogy ugyanúgy vergődsz mint ő
lesz eredménye?! csakazértse
ennyire sok szabadidőd van, nem tudod mit kezdj magaddal?!
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 6 2014 06:00am
Quote (Fej @ Jun 6 2014 12:53pm)
nem emlekszem, hogy allitottam volna valahol, hogy az ilyen retardokat, akik tenyleg kb csak azert jarnak ide, hogy minden nap elmondhassak "haha en csak rohogok rajtatok", nem szeretem elkuldeni az anyukba, az sem veletlen, hogy sose toltottem le a post blockert


De akkor mire a vergodes h vanek takarodjon meg etc
Ha neked ez okoz oromet akkor meg orulnod iz kene hogy van itt egy box zsak amelyik nem haladja meg a szellemi kepessegeid es nem tud visszautni
Ehelyett megy a siras 0-24 hogy NEM ERTED MINDENKI UTAL MENJ EL A FORUMROL TAKARODJAL EL

Member
Posts: 140
Joined: Jun 3 2014
Gold: 0.00
Jun 6 2014 06:00am
vagy milenne ha eljátszanánk ezt a történetet ugyan ezekkel a karakterekkel egy kocsmában a fórum helyett
valószínűleg nem hülyére verve lettél volna kibaszva az ablakon
Quote (Vismajor @ Jun 6 2014 02:00pm)
De akkor mire a vergodes h vanek takarodjon meg etc
Ha neked ez okoz oromet akkor meg orulnod iz kene hogy van itt egy box zsak amelyik nem haladja meg a szellemi kepessegeid es nem tud visszautni
Ehelyett megy a siras 0-24 hogy NEM ERTED MINDENKI UTAL MENJ EL A FORUMROL TAKARODJAL EL

en tenyleg szeretnem, hogy elmenjen, irritalo kis faszkalap
vita alanynak 0, semmihez nem tesz hozza, semmit
az egesz ember erteke a 0-aval egyenlo
meg senee is jobb nala, seneen legalabb neha mosolygok, vagy valami

This post was edited by GordonBajnai on Jun 6 2014 06:01am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 6 2014 06:00am
meleg itt mindenki
megyek inkább wowozni


Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 6 2014 06:02am
Quote (Senee @ Jun 6 2014 01:00pm)
meleg itt mindenki
megyek inkább wowozni


https://31.media.tumblr.com/429cac227758829f858ddb7d67b0e9cb/tumblr_n1raycPHN61qzte3yo2_500.gif


ámen :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1151617181930Next
Add Reply New Topic New Poll