az a baj, hogy te 30 évesen nem vagy tisztában a vergődés szó fogalmával
igen, feljárok ide, és postolgatok ide-oda, amíg valamelyik hozzád hasonló csökkent értelmi szintű kockagyerek belém nem köt, aztán visszaírok a hozzád hasonló csökkent értelmi szintű kockagyereknek, hogy foglalkozzon a saját dolgával, és innentől a hozzád hasonló csökkent értelmi szintű kockagyerekek szerint én vergődök
nem is az uborka meg a multi, aki egész nap ide okádik, hogy "takadord, miért nem mész már el dsfndofjndfdf"
nem, barátom, nyilván ez a vergődés, amit én csinálok

komolyan mondom, csoda hogy életben vagy, ennyi ésszel
és ezt nekem kell elmagyaráznom elvileg felnőtt embereknek, hogy tolerálják már a másikat, vagy legalábbis ne szóljanak be neki minden egyes alkalommal, vagy ha nem megy, akkor húzzon el privát chatelni, mert ez itt nem a te fórumod, nem az uborka fóruma, és ugyanannyi jogom van itt lenni, mint neked kispofa.
igen, nyilván ez a vergődés, amit én csinálok

sikerult megint fel oldalban leirnod, hogy mindenki mas vergodik es nem te, szeretnek kulon gratulalni, hogy sikerult ertelmezned amit irtam