d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Ladder Reset: Május 27. > A Szokásos Kedd Este
Prev1151617181939Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 22 2014 09:59am
Még 5 nap :)

The Cast:

GoreKnight9: Pala
SleepingDragon: Sorc (light)
Smat: Pala
Sanyika: Barb
Josh: Pala
Anamy ? Sorc (Blizz)
Putincykavodka ? Sorc (Blizz)
Gurke ? Necro

Team 2

dunaicapa: Pala
ToldiSenior: Barb
Ghostmasterq: Sorc? (a Tal amu-ból gondolom)
Yvorii: barb vagy sorc

A 2. csapatban még van 4 hely: 1 Necro, 1 Java és 2 Pala, vagy esetleg még 1 sorceress
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 23 2014 11:26am
Még 4 nap :)

The Cast:

GoreKnight9: Pala
SleepingDragon: Sorc (light)
Smat: Pala
Sanyika: Barb
Josh: Pala
Anamy ? Sorc (Blizz)
Putincykavodka ? Sorc (Blizz)
Gurke ? Necro

Team 2

dunaicapa: Pala
ToldiSenior: Barb
Ghostmasterq: Sorc? (a Tal amu-ból gondolom)
Yvorii: barb vagy sorc

A 2. csapatban még van 4 hely: 1 Necro, 1 Java és 2 Pala, vagy esetleg még 1 sorceress
De ha nem jön más a 2. team-be, akkor én leszek a Necróval, dunaicápa Pala, Ghostmasterq Sorceress és Yvorii lesz a Barbár, ez így már meglesz egy hellbaalkiller csapat még hajnal előtt :)
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 23 2014 11:29am
Én biztos nem,megyek sorccal, meg inkabb Joshiekkal mennek a múltkori teammel 😞
Member
Posts: 13,452
Joined: Jan 15 2009
Gold: 50.00
May 23 2014 11:57am
Quote (Ghostmasterq @ 23 May 2014 19:29)
Én biztos nem,megyek sorccal, meg inkabb Joshiekkal mennek a múltkori teammel 😞


A múltkori team fun és jó volt, jó dumálgatással xD
Tök jó hogy egész idő alatt magamba beszélgettem, szar ts down miatt, de elvoltam xD
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
May 23 2014 06:19pm
Quote (SleepingDragon @ 23 May 2014 19:57)
A múltkori team fun és jó volt, jó dumálgatással xD
Tök jó hogy egész idő alatt magamba beszélgettem, szar ts down miatt, de elvoltam xD


én is jót beszéltem veletek
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 23 2014 06:27pm
Majd kovetem a topicot a reset napjan, hatha team1ben lenne meg hely, mert oda mennek, de team2 nn. Joshitomival akartam resetezni
Member
Posts: 6,659
Joined: Dec 28 2010
Gold: 15.00
May 23 2014 11:31pm
2. teamba szivesen megyek
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 24 2014 12:13am
Quote (Moonflow @ 24 May 2014 01:27)
Majd kovetem a topicot a reset napjan, hatha team1ben lenne meg hely, mert oda mennek, de team2 nn. Joshitomival akartam resetezni


Hat en is szivesebben jatszanrk veled, mint pl. Smattal. :D
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 24 2014 02:04am
Még 3 nap :) The Cast:

Team1

GoreKnight9: Pala
SleepingDragon: Sorc (light)
Smat: Pala
Sanyika: Barb
Josh: Pala
Anamy ? Sorc (Blizz)
Putincykavodka ? Sorc (Blizz)
Gurke ? Necro
+
Ghostmasterq - a team1-ben szeretne jönni
Moonflow - a team1-ben szeretne játszani

Team 2

DirtyDirty: jó lenne, ha tudnál jönni summoner necróval, mert olyanunk még nincs, de ha nem, az se baj, akkor leszek én a necro, akkor írd meg, mivel jönnél
dunaicapa: Pala
ToldiSenior: Barb
Yvorii: barb vagy sorc - a jelenlegi állás szerint sorc

Komoly kérdés: van-e olyasvalaki a team1-ben, aki hajlandó lenne játszani a team2-ben, hogy a "múltkori team" együtt játszhasson? Úgy látom, mindenki Josh-sal meg Anamy-val akar játszani :( ...

This post was edited by ToldiSenior on May 24 2014 02:09am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 24 2014 04:20am
Quote (ToldiSenior @ 24 May 2014 09:04)
Még 3 nap  :)  The Cast:

Team1

GoreKnight9: Pala
SleepingDragon: Sorc (light)
Smat: Pala
Sanyika: Barb
Josh: Pala
Anamy ? Sorc (Blizz)
Putincykavodka ? Sorc (Blizz)
Gurke ? Necro
+
Ghostmasterq - a team1-ben szeretne jönni
Moonflow - a team1-ben szeretne játszani

Team 2

DirtyDirty: jó lenne, ha tudnál jönni summoner necróval, mert olyanunk még nincs, de ha nem, az se baj, akkor leszek én a necro, akkor írd meg, mivel jönnél
dunaicapa: Pala
ToldiSenior: Barb
Yvorii: barb vagy sorc - a jelenlegi állás szerint sorc

Komoly kérdés: van-e olyasvalaki a team1-ben, aki hajlandó lenne játszani a team2-ben, hogy a "múltkori team" együtt játszhasson? Úgy látom, mindenki Josh-sal meg Anamy-val akar játszani :( ...


Majd en megszervezem ezt csak elobb gyorsan lediplomazok
Go Back To Magyar Topic List
Prev1151617181939Next
Add Reply New Topic New Poll