Még 3 nap

The Cast:
Team1
GoreKnight9: Pala
SleepingDragon: Sorc (light)
Smat: Pala
Sanyika: Barb
Josh: Pala
Anamy ? Sorc (Blizz)
Putincykavodka ? Sorc (Blizz)
Gurke ? Necro
+
Ghostmasterq - a team1-ben szeretne jönni
Moonflow - a team1-ben szeretne játszani
Team 2
DirtyDirty: jó lenne, ha tudnál jönni summoner necróval, mert olyanunk még nincs, de ha nem, az se baj, akkor leszek én a necro, akkor írd meg, mivel jönnél
dunaicapa: Pala
ToldiSenior: Barb
Yvorii: barb vagy sorc - a jelenlegi állás szerint sorc
Komoly kérdés: van-e olyasvalaki a team1-ben, aki hajlandó lenne játszani a team2-ben, hogy a "múltkori team" együtt játszhasson? Úgy látom, mindenki Josh-sal meg Anamy-val akar játszani

...
This post was edited by ToldiSenior on May 24 2014 02:09am