Quote (Senee @ 7 Apr 2014 00:13)
az a baj ez egy ördögi kör ja akkor nem fájna ha jól menne de ha jól megy azér megy jól mert nincs akkora lopás
sehogy se jó, úgy szar az egész ahogy van
kurvára felesleges is gondolkodni rajta
legyél jó közgazdász vagy mi a faszomat tanulsz, szerezz jó állást, csinálj családot azt bassz az egészre
ígyis úgyis vért kell pisálj, hogy jól élj, hacsak nincs haverod egiyk vagy másik pártban akivel te is tudsz nyúlni pénzeket
teljesen felesleges máskülönben mégcsak gondolkodnod is rajta, mert úgyis a nullagyú birkatöbbség fogja eldönteni azt ami emiatt már el is van döntve..... inkabb forditsd ezt az idöt vmire ami szorakoztat is pl wow
Apám tanyasi paraszt ember.
Most "tsz" elnök. Esélyes, hogy o lesz a polgármester is nemsokára.
Ezt csak arra írom, hogy nyalni nem kell sehova, nem kell haveri kapcsolat valami partban, egyszerűen csak dolgozni kell ahhoz, hogy jól élj.
Ok tudom mondom ezt en. De itt a példa, hogy seggnyalas nelkul fel lehet jutni oda, ahol a te seggedet nyalják.