d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Voltal Mar Szavazni?
Prev115161718Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Apr 6 2014 05:41pm
Quote (Senee @ 7 Apr 2014 00:20)
tudatos
:XD
próbáltál már irl fogyatékos fideszes nyugdijassal beszélni arról, hogy elloptak 3000 milliárdot szétosztották egymást közt a trafikokat, földeket etc
akármilyen észérvet mondasz; te vagy a hülye, nem, az nem úgy van.. kb mint amikor engem akartok meggyőzni arról, hogy menjek innen


másrészt meg

még ha te vagy jodseshdheide bekerülne közéjük és tényleg tenni akarnátok; a 20 éve ott ülő maffia úgy lekezelne onnan titeket ahogy vagytok.. már jól megtanulták hogy kell a tenniakaró buzgómocsingokat eltüntetni a színről (vagy lopsz te is, benne vagy a buliban, vagy elintézik, hogy senki le se szarjon, tépheted a szádat mint a bajszos lmps gyerek)



nem akarok politikus lenni, én sem tudom még hogy hogyan újulhatna meg a politika magyarországon, de nem tudom elfogadni az apátiát
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 6 2014 05:55pm
Quote (Eoghan @ 6 Apr 2014 23:27)
te miota is vagy kint?


A héten volt 4 éve.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 6 2014 06:09pm
98%
most már csak miskolctól függ a kétharmad vagy már megvan?
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Apr 6 2014 06:13pm


nerz úrnak
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 6 2014 06:22pm
most azon gondolkodtam milyen szar érzés lesz kimenni holnap az utcára
hogy ennek a szaros társadalomnak a része vagyok, ennek a társadalomnak ami újra megválasztotta ezt a rablóbandát
hát kajak én szégyellem magam


eleve utálok délelőttös lenni mikor 7 kor megyek azt tele az utca a sok nyomoronccal aki megy iskolába/munkába ahh hányinger
legszivesebben felgyujtanék mindenkit

This post was edited by Senee on Apr 6 2014 06:22pm
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Apr 6 2014 06:24pm
Quote (Senee @ Apr 7 2014 12:22am)
most azon gondolkodtam milyen szar érzés lesz kimenni holnap az utcára
hogy ennek a szaros társadalomnak a része vagyok, ennek a társadalomnak ami újra megválasztotta ezt a rablóbandát
hát kajak én szégyellem magam


eleve utálok délelőttös lenni mikor 7 kor megyek azt tele az utca a sok nyomoronccal aki megy iskolába/munkába ahh hányinger
legszivesebben felgyujtanék mindenkit


énis gyűlölöm az életet, de azert itt még nem tartok :D
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 6 2014 10:24pm
xD
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Apr 6 2014 11:54pm
Quote (lacketto @ 7 Apr 2014 02:13)
https://24.media.tumblr.com/7d2341a0cb98daf082b4b05d56d88ef5/tumblr_n3ms6vNeh81sv3gyio1_500.jpg

nerz úrnak


:DDDD
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 7 2014 12:29am
Quote (Senee @ 7 Apr 2014 00:13)
az a baj ez egy ördögi kör ja akkor nem fájna ha jól menne de ha jól megy azér megy jól mert nincs akkora lopás
sehogy se jó, úgy szar az egész ahogy van
kurvára felesleges is gondolkodni rajta

legyél jó közgazdász vagy mi a faszomat tanulsz, szerezz jó állást, csinálj családot azt bassz az egészre
ígyis úgyis vért kell pisálj, hogy jól élj, hacsak nincs haverod egiyk vagy másik pártban akivel te is tudsz nyúlni pénzeket
teljesen felesleges máskülönben mégcsak gondolkodnod is rajta, mert úgyis a nullagyú birkatöbbség fogja eldönteni azt ami emiatt már el is van döntve..... inkabb forditsd ezt az idöt vmire ami szorakoztat is pl wow


Apám tanyasi paraszt ember.
Most "tsz" elnök. Esélyes, hogy o lesz a polgármester is nemsokára.
Ezt csak arra írom, hogy nyalni nem kell sehova, nem kell haveri kapcsolat valami partban, egyszerűen csak dolgozni kell ahhoz, hogy jól élj.
Ok tudom mondom ezt en. De itt a példa, hogy seggnyalas nelkul fel lehet jutni oda, ahol a te seggedet nyalják.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 7 2014 12:32am
Quote (Psyclon @ 7 Apr 2014 07:29)
Apám tanyasi paraszt ember.
Most "tsz" elnök. Esélyes, hogy o lesz a polgármester is nemsokára.
Ezt csak arra írom, hogy nyalni nem kell sehova, nem kell haveri kapcsolat valami partban, egyszerűen csak dolgozni kell ahhoz, hogy jól élj.
Ok tudom mondom ezt en. De itt a példa, hogy seggnyalas nelkul fel lehet jutni oda, ahol a te seggedet nyalják.


Persze, ha van penz az konnyen politikakozelbe juttat barkit.
Go Back To Magyar Topic List
Prev115161718Next
Add Reply New Topic New Poll