d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Új Magyar Tt > Gratula
Prev1151617
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Mar 20 2014 12:45pm
Quote (Fezmin @ Mar 20 2014 07:56pm)
jó ofc

99kari: e-penis
trusted tag: e-penis

De most akkor tegye mindenki a szívére a kezét és mondja azt, hogy kicsit sem "irigykedik" valakire aki valamelyiket/mindkettőt eléri...


Orulok, higy balu megkapta, de en nem lennek tt semmi penzert, nem lehetne spammolni flamelni etc

Itt szerintem bazuron kivul senki nem irigy ra :s
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Mar 20 2014 12:47pm
TT for Genthor
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Mar 20 2014 12:50pm
Quote (Genthor @ 20 Mar 2014 19:47)
TT for Genthor


soon mate sooooon
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 20 2014 12:52pm
fezmin zselé a ttkre ergó mi is azok vagyunk
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Mar 20 2014 12:54pm
Quote (RRC @ 20 Mar 2014 19:52)
fezmin zselé a ttkre ergó mi is azok vagyunk


páran kicsit biztos :) Én sem erről álmodom éjszakánként, de nem zárkóznék el tőle, és gondolom ezzel vannak még páran


na látom meghalt a buli, indulok haza melóból. bb

This post was edited by Fezmin on Mar 20 2014 12:57pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 20 2014 12:58pm
Quote (Fezmin @ 20 Mar 2014 20:54)
páran kicsit biztos :) Én sem erről álmodom éjszakánként, de nem zárkóznék el tőle, és gondolom ezzel vannak még páran


na látom meghalt a buli, indulok haza melóból. bb


amúgy most belegondoltam az előbb milyen lenne ha semmit nem csinálnék és felajánlanák nekem a tt-t

ugyanúgy nem érdekelne a dolog, egyszeruen visszautasitanám, minek nekem az, nem leszek tőle több
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Mar 20 2014 12:58pm
Quote (Fezmin @ Mar 20 2014 08:54pm)
páran kicsit biztos :) Én sem erről álmodom éjszakánként, de nem zárkóznék el tőle, és gondolom ezzel vannak még páran


na látom meghalt a buli, indulok haza melóból. bb


en tovabbra is nagyon irigy vagyok minden ttre

Quote (RRC @ Mar 20 2014 08:58pm)
amúgy most belegondoltam az előbb milyen lenne ha semmit nem csinálnék és felajánlanák nekem a tt-t

ugyanúgy nem érdekelne a dolog, egyszeruen visszautasitanám, minek nekem az, nem leszek tőle több


tradeben segit(het)
csak mint mar meg lett beszelve regen, TT nem a sok tradert jar.

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Mar 20 2014 12:59pm
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Mar 20 2014 01:01pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 20 Mar 2014 19:58)
en tovabbra is nagyon irigy vagyok minden ttre


az irígy szó amúgy túl erős, ezt ellensúlyozandó volt idézőjelbe, mindig lovagoltok a szavakon :)
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Mar 20 2014 01:04pm
Quote (Fezmin @ 20 Mar 2014 21:01)
az irígy szó amúgy túl erős, ezt ellensúlyozandó volt idézőjelbe, mindig lovagoltok a szavakon :)


hat nagyon nem kell kiforgatni oket, alapjaraton is eleg idiota dolgokat irogatsz

mondjuk alapbol eleg arulkodo, hogy el se tudod kepzelni, hogy valaki ne legyen irigy egy tt-re vagy 99es karira...

de azert nagyon fasza, hogy itt megszakerted mindenkinek a lelkivilagat, koszonjuk az ingyenes tavpszichoanalizist
Go Back To Magyar Topic List
Prev1151617
Closed New Topic New Poll