Quote (Fezmin @ Mar 20 2014 08:54pm)
páran kicsit biztos

Én sem erről álmodom éjszakánként, de nem zárkóznék el tőle, és gondolom ezzel vannak még páran
na látom meghalt a buli, indulok haza melóból. bb
en tovabbra is nagyon irigy vagyok minden ttre
Quote (RRC @ Mar 20 2014 08:58pm)
amúgy most belegondoltam az előbb milyen lenne ha semmit nem csinálnék és felajánlanák nekem a tt-t
ugyanúgy nem érdekelne a dolog, egyszeruen visszautasitanám, minek nekem az, nem leszek tőle több
tradeben segit(het)
csak mint mar meg lett beszelve regen, TT nem a sok tradert jar.
This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Mar 20 2014 12:59pm