d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Kikre Fogsz Szavazni 2014 Aprilisaban? > Szavazz Vagy Meghalsz
Prev11516171819237Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 19 2014 11:21am
Quote (anyd @ Jan 19 2014 05:48pm)
Szerintem a családja attól még magyarországon lakik, és szerintem ő is csak tanulmányi célokból tartózkodik külföldön


Csak arra próbáltam rávilágítani, hogy nem kell politológus szakértőnek lenne, ahhoz hogy az ember elmenjen szavazni, is nincs olyan indok ami alapján eldönthetjük, hogy valaki most jogosan szavaz-e arra amire szavaz vagy nem.

Értem én, anarkin alapvető gondolatát, sőt, nekem is borzasztóan fáj a szívem, amikor az olyan beszámíthatatlan emberek mint rici szavazata annyit ér, mint az enyém, aki követi a közéleti történéseket, és próbálok hozzáértőkkel rendszeresen beszélni róla, hogy a véleményem is formálódhasson, miközben ő meg FIDESZRE SZAVAZOK RETARDÁLT VAGYOK LÖL :XDX:XD, de nincs az az objektív hozzáértő ember aki tud egyértelműen jó választ adni, ugyanis a választáson nincs helyes válasz, ez nem egy megoldandó probléma.


Én valami olyasmit vezetnék be just for fun, hogy mindenkinek egy 1000 szavas esszét kelljen arról írnia, hogy miért az adott pártra szavaz ott helyben. Inb4 ez nem kivitelezhető etc, nem azért mondom, hogy ezt akkor én most várom egy párt a programjára tűzze, de szerintem korrekt módon megszűrné a szavazókat :D

This post was edited by jarabekg on Jan 19 2014 11:25am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 19 2014 11:23am
Quote (jarabekg @ Jan 19 2014 06:21pm)
Csak arra próbáltam rávilágítani, hogy nem kell politológus szakértőnek lenne, ahhoz hogy az ember elmenjen szavazni, is nincs olyan indok ami alapján eldönthetjük, hogy valaki most jogosan szavaz-e arra amire szavaz vagy nem.

Értem én, anarkin alapvető gondolatát, sőt, nekem is borzasztóan fáj a szívem, amikor az olyan beszámíthatatlan emberek mint rici szavazata annyit ér, mint az enyém, aki követi a közéleti történéseket, és próbálok hozzáértőkkel rendszeresen beszélni róla, hogy a véleményem is formálódhasson, miközben ő meg FIDESZRE SZAVAZOK RETARDÁLT VAGYOK LÖL :XDX:XD, de nincs az az objektív hozzáértő ember aki tud egyértelműen jó választ adni, ugyanis a választáson nincs helyes válasz, ez nem egy megoldandó probléma.


Sajnos a demokrácia már nem (jól) működő rendszer a mai többtízmilliós országokban
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 19 2014 11:25am
Quote (anyd @ Jan 19 2014 06:23pm)
Sajnos a demokrácia már nem (jól) működő rendszer a mai többtízmilliós országokban


nem tudsz jobbat mondani igazából.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 19 2014 11:25am
Quote (anyd @ 19 Jan 2014 19:23)
Sajnos a demokrácia már nem (jól) működő rendszer a mai többtízmilliós országokban


rossz, de nincs nála jobb
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jan 19 2014 11:28am
Quote (jarabekg @ 19 Jan 2014 18:21)
Csak arra próbáltam rávilágítani, hogy nem kell politológus szakértőnek lenne, ahhoz hogy az ember elmenjen szavazni, is nincs olyan indok ami alapján eldönthetjük, hogy valaki most jogosan szavaz-e arra amire szavaz vagy nem.

Értem én, anarkin alapvető gondolatát, sőt, nekem is borzasztóan fáj a szívem, amikor az olyan beszámíthatatlan emberek mint rici szavazata annyit ér, mint az enyém, aki követi a közéleti történéseket, és próbálok hozzáértőkkel rendszeresen beszélni róla, hogy a véleményem is formálódhasson, miközben ő meg FIDESZRE SZAVAZOK RETARDÁLT VAGYOK LÖL :XDX:XD, de nincs az az objektív hozzáértő ember aki tud egyértelműen jó választ adni, ugyanis a választáson nincs helyes válasz, ez nem egy megoldandó probléma.


Én valami olyasmit vezetnék be just for fun, hogy mindenkinek egy 1000 oldalas esszét kelljen arról írnia, hogy miért az adott pártra szavaz ott helyben. Inb4 ez nem kivitelezhető etc, nem azért mondom, hogy ezt akkor én most várom egy párt a programjára tűzze, de szerintem korrekt módon megszűrné a szavazókat :D


1000 oldalas faszság szerintem, én se tudnék 1000 oldalt írni, pedig átlagnál tájékozottabb vagyok szerintem. inkább egy olyan lenne érdekes, hogy minden nagyobb területen (gazdaság, kultúra, társadalom stb.) mondja el miért akar rájuk szavazni, csak pár mondatban.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 19 2014 11:31am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jan 19 2014 06:28pm)
1000 oldalas faszság szerintem, én se tudnék 1000 oldalt írni, pedig átlagnál tájékozottabb vagyok szerintem. inkább egy olyan lenne érdekes, hogy minden nagyobb területen (gazdaság, kultúra, társadalom stb.) mondja el miért akar rájuk szavazni, csak pár mondatban.


1000 szavasat akartam írni, csak kétfelé figyeltem, és már a kvót előtt editeltem.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 19 2014 11:37am
Quote (jarabekg @ Jan 19 2014 06:21pm)
Csak arra próbáltam rávilágítani, hogy nem kell politológus szakértőnek lenne, ahhoz hogy az ember elmenjen szavazni, is nincs olyan indok ami alapján eldönthetjük, hogy valaki most jogosan szavaz-e arra amire szavaz vagy nem.

Értem én, anarkin alapvető gondolatát, sőt, nekem is borzasztóan fáj a szívem, amikor az olyan beszámíthatatlan emberek mint rici szavazata annyit ér, mint az enyém, aki követi a közéleti történéseket, és próbálok hozzáértőkkel rendszeresen beszélni róla, hogy a véleményem is formálódhasson, miközben ő meg FIDESZRE SZAVAZOK RETARDÁLT VAGYOK LÖL :XDX:XD, de nincs az az objektív hozzáértő ember aki tud egyértelműen jó választ adni, ugyanis a választáson nincs helyes válasz, ez nem egy megoldandó probléma.


Én valami olyasmit vezetnék be just for fun, hogy mindenkinek egy 1000 szavas  esszét kelljen arról írnia, hogy miért az adott pártra szavaz ott helyben. Inb4 ez nem kivitelezhető etc, nem azért mondom, hogy ezt akkor én most várom egy párt a programjára tűzze, de szerintem korrekt módon megszűrné a szavazókat :D


na es aki nem tud irni??
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 19 2014 11:40am
Quote (Taszilo.^ @ Jan 19 2014 06:37pm)
na es aki nem tud irni??


ha valaki annyira műveletlen, hogy nem tud írni, az ne szavazhasson már imo. Kivéve ha testi fogyatékossága van, akkor tollbadiktál!

Ja, és egy szót, ha többször használsz az is egynek számít. Már egynek az sem lenne rossz, hogy lássuk, hány ember ismer egyáltalán 1000 szót : D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 19 2014 11:40am
Quote (Taszilo.^ @ 19 Jan 2014 18:37)
na es aki nem tud irni??


hat az ne szavazzon inkabb
Quote (jarabekg @ 19 Jan 2014 18:40)
ha valaki annyira műveletlen, hogy nem tud írni, az ne szavazhasson már imo. Kivéve ha testi fogyatékossága van, akkor tollbadiktál!

Ja, és egy szót, ha többször használsz az is egynek számít. Már egynek az sem lenne rossz, hogy lássuk, hány ember ismer egyáltalán 1000 szót : D


röhögök

This post was edited by Cpt_Ghost on Jan 19 2014 11:41am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 19 2014 11:40am
Quote (Taszilo.^ @ 19 Jan 2014 19:37)
na es aki nem tud irni??


szerintem a kérdés magától értetődik
Go Back To Magyar Topic List
Prev11516171819237Next
Add Reply New Topic New Poll