Quote (Jancsipapa @ 6 Jan 2014 04:00)
na látod pontosan ez az, hogy egy kurva divatos hárombetűs szart tudtál csak ideírni, aztán kezdjen vele mindenki azt, amit akar
igen, írd le, ha így gondolod, de ne te legyél már felháborodva, hogy ebből nem találtam ki a szíved okosságát
na de tudjátok mit, elegem van elég rendesen, amikor már ilyen oldfagek is így viselkednek velem, ahogy mostanában látom, talán nincs is értelme a társaságot, a szórakozást és az időtöltést itt keresni. ellentétben mondjuk seneevel nekem ez nem poén innentől. sziasztok
nem vagyok felhaborodva, gondoltam, tisztazom, mielott valaki ram kuldi a matrixosokat, mer emberkezet akarok tordelni
tul sok volt a frocsoges, azert nem irtam hosszabb postot, genthor meg igy NAGYJABOL pont ratapintott 2 dologra is, amivel NAGYJABOL egyetertek, ugyhogy racsaptam a meno harombetus roviditesemet
nemtom, hogy ez az oldfages resz ram vonatkozik-e, de szerintem nekem csak az ocseddel van bajom, teged szeretlek
mondjuk ettol fuggetlenul ha neked nem teccik a sub, akkor nem teccik (meg tudom erteni)
Quote (tevetava @ 6 Jan 2014 10:50)
imo smat sok undeserved hate-t kap, pedig a postjai felét nem gondolja komolyan. mint ahogy rrc-t szakácsozta, meg még nemtomkit hogy nevezett.
comedy gold (marmint nem smat poenjai, hanem a smat + undeserved hate dolog)