d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Topic > Seneenek
Prev11516171819Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 6 2014 05:33am
Quote (Psyclon @ 6 Jan 2014 13:25)
Jajj ne is mond. Kis öcsémet legszívesebben megölném >.<


lestat öccsének az öccse
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 6 2014 05:57am
Quote (TouchCow @ Jan 6 2014 11:05am)
gürke és a könyvtár

lol


Wat
Mindig itt tanulok
Tele van 12/10 nokkel
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jan 6 2014 06:04am
elég szánalmas próbálkozások seneet a földre kényszeríteni

eddig csak nekem ment

bár rrc jól csinálja
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 6 2014 07:27am
Quote (xGurke @ Jan 6 2014 10:14am)
Tfw fel negyed ora volt bejutni a konyvtarba, mert ~200an alltak a bejaratnal nyitasra varva
Me proud


fel negyed
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 6 2014 07:37am
Quote (Vismajor @ Jan 6 2014 01:27pm)
fel negyed


negyednek a fele
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jan 6 2014 08:05am
Quote (Jancsipapa @ 6 Jan 2014 04:00)
na látod pontosan ez az, hogy egy kurva divatos hárombetűs szart tudtál csak ideírni, aztán kezdjen vele mindenki azt, amit akar

igen, írd le, ha így gondolod, de ne te legyél már felháborodva, hogy ebből nem találtam ki a szíved okosságát














na de tudjátok mit, elegem van elég rendesen, amikor már ilyen oldfagek is így viselkednek velem, ahogy mostanában látom, talán nincs is értelme a társaságot, a szórakozást és az időtöltést itt keresni. ellentétben mondjuk seneevel nekem ez nem poén innentől. sziasztok


nem vagyok felhaborodva, gondoltam, tisztazom, mielott valaki ram kuldi a matrixosokat, mer emberkezet akarok tordelni

tul sok volt a frocsoges, azert nem irtam hosszabb postot, genthor meg igy NAGYJABOL pont ratapintott 2 dologra is, amivel NAGYJABOL egyetertek, ugyhogy racsaptam a meno harombetus roviditesemet

nemtom, hogy ez az oldfages resz ram vonatkozik-e, de szerintem nekem csak az ocseddel van bajom, teged szeretlek

mondjuk ettol fuggetlenul ha neked nem teccik a sub, akkor nem teccik (meg tudom erteni)


Quote (tevetava @ 6 Jan 2014 10:50)
imo smat sok undeserved hate-t kap, pedig a postjai felét nem gondolja komolyan. mint ahogy rrc-t szakácsozta, meg még nemtomkit hogy nevezett.


comedy gold (marmint nem smat poenjai, hanem a smat + undeserved hate dolog)
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jan 6 2014 08:16am
tfw engem senki nem védett meg 12 évesen a sok gonosz embertől
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 6 2014 08:17am
Quote (MarcusD @ Jan 6 2014 02:16pm)
tfw engem senki nem védett meg 12 évesen a sok gonosz embertől


most már 14 vagy
még mindig egy kövér kis nyomorék vagy, de legalább kevesebbet postolsz
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 6 2014 08:25am
Quote (xGurke @ Jan 6 2014 03:17pm)
most már 14 vagy
még mindig egy kövér kis nyomorék vagy, de legalább kevesebbet postolsz


de szerintem sokkal normálisabbakat
most hobbiból olvasgattam régi topikokat sunnymarcelltől néha felakartam gyújtani az internetet
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jan 6 2014 08:45am
Quote (xGurke @ 6 Jan 2014 15:17)
most már 14 vagy
még mindig egy kövér kis nyomorék vagy, de legalább kevesebbet postolsz


tfw 2009 öt éve volt
Go Back To Magyar Topic List
Prev11516171819Next
Add Reply New Topic New Poll