Quote (josheide @ 30 Nov 2013 19:32)
szar erzes lehet, hogy most mar nem tudsz csajkent ingyen besurranni
még szerencse, hogy jóba vagyok a szervezővel és továbbra is ingyen megyek HAHA
Quote (GoreKnight9 @ 30 Nov 2013 19:12)
en is de meg csak 6 ora
hamarabb kell mennem :c
This post was edited by Anamy on Nov 30 2013 11:49am