d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Mortal Kombat Topic
Prev1151617181925Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 8 2013 12:24pm
Quote (lacketto @ 8 Jul 2013 20:19)
ahogy nézem youtubeon minden fight után feltöltődik a hpd, csak ugye ha a negyediknél kihalsz kezdheted előlről
btw goronal kb csak ugrálni kell és levegőben rugdosni.


Ha feltöltődik, akkor nem gáz. De vannak itt olyan fightok, ahol nem.
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jul 8 2013 12:29pm
Hardon mi a gecivel ölöm meg Kahnt?

Raidennel majdnem megvolt :c

This post was edited by AngryBug on Jul 8 2013 12:29pm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 8 2013 12:32pm
Quote (AngryBug @ 8 Jul 2013 20:29)
Hardon mi a gecivel ölöm meg Kahnt?


dno

előbb letoltam expert laddert, aztán khan mutogatott 1 sort, és mikor befejezte az ócsárlásomat 3 hitelt
kb 50x egymás után.

raidennel nekem könnyű volt hard-on, de most nem akarok subzero-ról átváltani, szóval inkább alt-f4 volt mikor már végképp felbosszantott
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Jul 8 2013 12:38pm
Quote (Anarkin @ 8 Jul 2013 20:32)
dno

előbb letoltam expert laddert, aztán khan mutogatott 1 sort, és mikor befejezte az ócsárlásomat 3 hitelt
kb 50x egymás után.

raidennel nekem könnyű volt hard-on, de most nem akarok subzero-ról átváltani, szóval inkább alt-f4 volt mikor már végképp felbosszantott


nekem is felbassza az agyam mikor 60 kombót belenyomok -10% hpért aztán kettőt belémbasz és majdnem megdöglök
blizzard szokta ezzel a taktikával nehézzé varázsolni a gameket
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 8 2013 12:49pm
Quote (Anarkin @ Jul 8 2013 06:32pm)
dno

előbb letoltam expert laddert, aztán khan mutogatott 1 sort, és mikor befejezte az ócsárlásomat 3 hitelt
kb 50x egymás után.

raidennel nekem könnyű volt hard-on, de most nem akarok subzero-ról átváltani, szóval inkább alt-f4 volt mikor már végképp felbosszantott


majdnem bepostoltam egy képet :XD
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jul 8 2013 01:23pm
dejót meccseltünk smattal, kár hogy nub vagyok
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 8 2013 02:31pm
Quote (TrollBoss @ 8 Jul 2013 19:23)
dejót meccseltünk smattal, kár hogy nub vagyok


12 győzelem, 3 vereség, GG.
Valakinek van kedve most játszani párat?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 8 2013 02:34pm
jatszanek, de gamepad nelkul nem hinnem hogy elveznem, azom meg nincs :<
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 8 2013 02:39pm
Quote (jarabekg @ 8 Jul 2013 20:34)
jatszanek, de gamepad nelkul nem hinnem hogy elveznem, azom meg nincs :<


Beszartál, ok.
2-0 már, DUEL ME N0BZ.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 8 2013 02:42pm
Quote (Smat @ Jul 8 2013 09:39pm)
Beszartál, ok.
2-0 már, DUEL ME N0BZ.


1 hete nem ultem internet elott, most az elomat kell eloszor lerontanom :~)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1151617181925Next
Add Reply New Topic New Poll