Quote (Anarkin @ 8 Jul 2013 20:32)
dno
előbb letoltam expert laddert, aztán khan mutogatott 1 sort, és mikor befejezte az ócsárlásomat 3 hitelt
kb 50x egymás után.
raidennel nekem könnyű volt hard-on, de most nem akarok subzero-ról átváltani, szóval inkább alt-f4 volt mikor már végképp felbosszantott
nekem is felbassza az agyam mikor 60 kombót belenyomok -10% hpért aztán kettőt belémbasz és majdnem megdöglök
blizzard szokta ezzel a taktikával nehézzé varázsolni a gameket