d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Mennyire Vagy Boldog? > 1-5
Prev1151617181922Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Apr 9 2013 01:59am
5:
párkapcsolat: pipa
munkahely/fizetés: pipa
családi kapcsolat: pipa
baráti kör: pipa
szórakozás: pipa
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 9 2013 02:31am
Quote (text_killer @ Apr 9 2013 09:59am)
5:
párkapcsolat: pipa
munkahely/fizetés: pipa
családi kapcsolat: pipa
baráti kör: pipa
szórakozás: pipa


Dr. Juhász Márton, hipster masterrace
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 9 2013 02:46am
Quote (text_killer @ Apr 9 2013 07:59am)
5:
párkapcsolat: pipa
munkahely/fizetés: pipa
családi kapcsolat: pipa
baráti kör: pipa
szórakozás: pipa


mondd el a titkot
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 9 2013 02:48am
Quote (Senee @ Apr 9 2013 10:46am)
mondd el a titkot


a titok, hogy nem szabad életképtelen, önsajnáló, idegesítő nyomorultnak lenni
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Apr 9 2013 02:49am
Quote (Senee @ 9 Apr 2013 09:46)
mondd el a titkot


tumblr es kokain
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 9 2013 02:55am
Quote (Saenchai @ Apr 9 2013 08:48am)
a titok, hogy nem szabad életképtelen, önsajnáló, idegesítő nyomorultnak lenni


de kegyetlen a világ

Quote (SummertimeClothes @ Apr 9 2013 08:49am)
tumblr es kokain


és ha nem menekül valamibe az ember drog alkohol játékok stb



NEM BÍRJA KI
nekem is innom vagy drogoznom kéne
a játék már nem elég HOGY ELFEDJE A FÁJDALMAMAT
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Apr 9 2013 03:38am
Quote (Saenchai @ 9 Apr 2013 09:48)
a titok, hogy nem szabad életképtelen, önsajnáló, idegesítő nyomorultnak lenni


^egyébként ez

This post was edited by text_killer on Apr 9 2013 03:38am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 9 2013 03:42am
Quote (text_killer @ Apr 9 2013 09:38am)
^egyébként ez


inkább drogozz/igyál be, hogy elfelejts mindent és addig se fájjon a valóság

megyek veszek vmi szeszt
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Apr 9 2013 03:52am
Quote (Senee @ 9 Apr 2013 10:42)
inkább drogozz/igyál be, hogy elfelejts mindent és addig se fájjon a valóság

megyek veszek vmi szeszt


nem szoktam olyan gyakran felnézni jsp-re, de akárhányszor belebotlok egy threadbe amibe odaöklendeztél pár sort, az vagy passzív agresszív siránkozás, hárítás vagy szimplán szar rizzsel

de lehet csak én vagyok mindig rosszkor rossz helyen

This post was edited by text_killer on Apr 9 2013 03:55am
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Apr 9 2013 03:53am
szeretem magamat, a barátnőmet, a barátaimat, a családomat, a munkámat, hogy egészséges vagyok és még így sem tartok az életem felénél (remélem)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1151617181922Next
Add Reply New Topic New Poll