d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Autó Help Topic > Tolem Lehet Official Is.
Prev1151617181930Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 15 2013 07:40am
Quote (bbaallaaggee @ 15 Mar 2013 14:47)
ja ezt most veszem csak észre

felejtsd el a dízelt


Miért?


passat 1.6 b - 11 varosi, 6 orszaguton
c vectra 1.8 b - 16 literes varosi fogyasztast irnak ra, lol?
mondeo 1.8 b - 11 literes varosi fogyasztas
corolla 1.4 b - 9 liter varosban, egyebkent 6, meg talan jo is


Ok. Akkor inkabb veszek meg egy ladat, az is hasonloan eszik.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Mar 15 2013 07:42am
Quote (Baleee @ Mar 15 2013 01:40pm)
Miért?


passat 1.6 b - 11 varosi, 6 orszaguton
c vectra 1.8 b - 16 literes varosi fogyasztast irnak ra, lol?
mondeo 1.8 b - 11 literes varosi fogyasztas
corolla 1.4 b - 9 liter varosban, egyebkent 6, meg talan jo is


Ok. Akkor inkabb veszek meg egy ladat, az is hasonloan eszik.


azért felejtsd el a dizelt ilyen lofasz km használatnál mert nemfog tudni kiégni a turbo meg a tökömtudja mi aztán cserélgethetsz benne 800000000k ért mindent kb, pláne ,hogy dizelnek nemigazán tesz jót az ha hideg motorral mész 5km aztán leteszed, kihül, repeat
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 15 2013 07:43am
Quote (rapiddani @ 15 Mar 2013 15:42)
azért felejtsd el a dizelt ilyen lofasz km használatnál mert nemfog tudni kiégni a turbo meg a tökömtudja mi aztán cserélgethetsz benne 800000000k ért mindent kb, pláne ,hogy dizelnek nemigazán tesz jót az ha hideg motorral mész 5km aztán leteszed, kihül, repeat


Tenyleg ladat veszek megint.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Mar 15 2013 07:46am
Quote (Baleee @ Mar 15 2013 01:43pm)
Tenyleg ladat veszek megint.


lehet ám azért értelmeset találni, csak nem bmw , mercedes, lexus meg ferrarit
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Mar 15 2013 07:50am
egyébként itt megjegyezném ,hogy 1hónap és eladó a fiatom

igen fiat
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 15 2013 07:52am
Quote (rapiddani @ 15 Mar 2013 15:46)
lehet ám azért értelmeset találni, csak nem bmw , mercedes, lexus meg ferrarit


Nem is ezek kozul valasztottam volna, nyilvan... De remenytelen a helyzet kb, akkora nem lesz keretem (prioritas mas) soha, hogy en 3-4 millat koltsek egy autora. Az alatt meg eddig az jott le, hogy csillios fenntartas, vagy szar.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 15 2013 08:01am
Quote (Baleee @ 15 Mar 2013 14:52)
Nem is ezek kozul valasztottam volna, nyilvan... De remenytelen a helyzet kb, akkora nem lesz keretem (prioritas mas) soha, hogy en 3-4 millat koltsek egy autora. Az alatt meg eddig az jott le, hogy csillios fenntartas, vagy szar.


http://www.hasznaltauto.hu/auto/fiat/punto/fiat_punto_1.2_dynamic_98000_km_szervizkonyvvel-6651532

ülés ledönt -> fél világ belefér
alig fogyaszt
helyből geciolcsó
megbízható
nem kell rá vigyázni
kevesebb a biztosítása
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 15 2013 08:02am
Quote (bbaallaaggee @ Mar 15 2013 03:01pm)
http://www.hasznaltauto.hu/auto/fiat/punto/fiat_punto_1.2_dynamic_98000_km_szervizkonyvvel-6651532

ülés ledönt -> fél világ belefér
alig fogyaszt
helyből geciolcsó
megbízható
nem kell rá vigyázni
kevesebb a biztosítása


Saját tömeg: 875 kg

zsele vagyok
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 15 2013 08:03am
Quote (bbaallaaggee @ Mar 15 2013 03:02pm)


Saját tömeg: 860 kg

all that jelly
Go Back To Magyar Topic List
Prev1151617181930Next
Add Reply New Topic New Poll