d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Tolvajkergetők
Prev1151617181923Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Dec 31 2012 07:20am
fú, az a 2 nő a végén...
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 3 2013 08:02am
3 nap suspi es 10% warn a blikkes linkemert

hat nem tudom megerte e :(

This post was edited by josheide on Jan 3 2013 08:03am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 3 2013 08:03am
Quote (josheide @ Jan 3 2013 03:02pm)
3 nap warn es 10% a blikkes linkemert

hat nem tudom megerte e :(


mi volt a blikkes linkben? :O
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 3 2013 08:04am
Quote (beni @ 3 Jan 2013 16:03)
mi volt a blikkes linkben? :O


a video vegen az egyik csajrol volt egy olyan kep amin a mellei latszottak, es leirtak, hogy prosti volt Ausztriaban.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 3 2013 08:05am
Quote (josheide @ Jan 3 2013 03:04pm)
a video vegen az egyik csajrol volt egy olyan kep amin a mellei latszottak, es leirtak, hogy prosti volt Ausztriaban.


de jó arcok vagyunk azért, hogy reportoljuk ...
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 3 2013 08:05am
Quote (beni @ 3 Jan 2013 16:05)
de jó arcok vagyunk azért, hogy reportoljuk ...


nem halok bele, csak legkozelebb nem postolok ilyesmit
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 3 2013 08:10am
Quote (josheide @ Jan 3 2013 03:05pm)
nem halok bele, csak legkozelebb nem postolok ilyesmit


világos, de rohadt egy banda vagyunk azért
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Jan 3 2013 08:17am
Quote (beni @ 3 Jan 2013 16:05)
de jó arcok vagyunk azért, hogy reportoljuk ...

Quote (beni @ 3 Jan 2013 16:10)
világos, de rohadt egy banda vagyunk azért


most melyik?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 3 2013 08:26am
Quote (josheide @ Jan 3 2013 03:04pm)
a video vegen az egyik csajrol volt egy olyan kep amin a mellei latszottak, es leirtak, hogy prosti volt Ausztriaban.


pmbe jöhet a link :D
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jan 3 2013 12:21pm
lol ma szólt haverom, hogy benne vagyok az asszonnyal az utolsó részben:


http://www.youtube.com/watch?v=ElfIfMYHNuM&playnext=1&list=PLd1-gcwlrFI_YU2oLNpJZAxlrNe5pgoMQ&feature=results_video

4:00-nál bal oldalról


celeb vagyok
Go Back To Magyar Topic List
Prev1151617181923Next
Add Reply New Topic New Poll