Quote (TassassinHc @ Sep 19 2012 07:18pm)
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/375780_272208729557481_1547979741_n.jpg
alap, hogy ezzel eszem.
eleinte gondoltam, hogy egy vérengző vega-topikká varázsolom az ügyet.
egyik régi haver így fogalmazott:
"élj tisztán! alkohol, dohány, drogok, kávé nélkül! és utána figyeljed a testedet. figyeljed, hogy mit kíván! érezni fogod, hogy mire van szükséged..."
ehhez még hozzá adjuk azt a morális esszenciát, hogy nem ölünk meg senkit azért, hogy együnk, ameddig az életben maradásunk nem múlik rajta.
sportolunk annyit, amennyi megfelel a természetünknek, kipihenjük magunkat és kész is!
a növény is élőlény.. attól, hogy nem vonyít, nyüszög, sikít amikor "megölöd" még ugyanúgy él.
sose értettem meg azokat akik azzal magyarázzák a vegaságukat, hogy szegény kismalac (attól függetlenül, hogy pl kutyát azért nem ennék, mert nem akarom növelni a piacát)