d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Official Uncle Dolan Topic
Prev1151617181944Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 2,147
Joined: Dec 18 2007
Gold: 789.80
Apr 4 2012 12:49pm
CTRL+C -> CTRL+V klub. Persze ha nincs önálló gondolatotok csak rajta!
Fene. Már majdnem benéztem ide...

Quote (Nerz8 @ Apr 4 2012 06:47pm)
mi már csak ilyen lelkisérült nyomorékok vagyunk, hogy ilyeneken nevetünk. egyéb kérdés?

Kevesen vagytok, de a hangotok nagy. Ez már csak így van egyes kisebbségeknél...

This post was edited by mikroman on Apr 4 2012 12:50pm
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Apr 4 2012 12:50pm
azért jó, hogy mindenki ilyen szépen válaszolt
nehéz lett volna írni 3 sort az egész eredetéről, vagy linkelni valami szart
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Apr 4 2012 12:51pm
Quote (meatyowllegs @ 4 Apr 2012 19:48)
igen, nekem volna: mer van ilyen sok beloletek? :D


hogy a kifinomult humorérzékkel rendelkező egyének minél többet hurrdurrkodhassanak itt

Quote (mikroman @ 4 Apr 2012 19:49)
CTRL+C -> CTRL+V klub. Persze ha nincs önálló gondolatotok csak rajta!
Fene. Már majdnem benéztem ide...


vergődj még
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 4 2012 12:52pm
Quote (Flutter @ 4 Apr 2012 20:50)
azért jó, hogy mindenki ilyen szépen válaszolt
nehéz lett volna írni 3 sort az egész eredetéről, vagy linkelni valami szart


remélem csak trollkodsz. ha igen, akkor succesful
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 4 2012 01:04pm
Quote (Flutter @ 4 Apr 2012 20:50)
azért jó, hogy mindenki ilyen szépen válaszolt
nehéz lett volna írni 3 sort az egész eredetéről, vagy linkelni valami szart


googlizd meg, de nem hiszem, hogy ha hallasz egy fos viccet és elolvasod az eredetét, attól sokkal viccesebb lenne
vagy tetszik, vagy nem, nemtom, mit kell ezen ennyit vergődni

http://ohinternet.com/Uncle_Dolan
http://knowyourmeme.com/memes/dolan
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 4 2012 01:39pm
Nem tartom különösképp viccesnek őket, de néha egy-egyen elmosolyodok.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Apr 4 2012 01:41pm
Quote (bajcli @ Apr 4 2012 08:04pm)
googlizd meg, de nem hiszem, hogy ha hallasz egy fos viccet és elolvasod az eredetét, attól sokkal viccesebb lenne
vagy tetszik, vagy nem, nemtom, mit kell ezen ennyit vergődni

http://ohinternet.com/Uncle%5FDolan
http://knowyourmeme.com/memes/dolan


reméltem van valami komolyabb története az egésznek :wacko:
ty
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Apr 4 2012 01:41pm
en szeretem uncle dolant, most én lelki sérült vagyok?
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Apr 4 2012 01:42pm
Quote (Ghostmasterq @ 4 Apr 2012 20:41)
en szeretem uncle dolant, most én lelki sérült vagyok?


igen
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Apr 4 2012 01:44pm
Quote (Nerz8 @ 4 Apr 2012 20:42)
igen


mindig is tudtam
Go Back To Magyar Topic List
Prev1151617181944Next
Add Reply New Topic New Poll