d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Memories > Nostalgia
Prev1151617181964Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Nov 14 2011 06:47am
nagyon poén hogy ittvan mindjárt 3 vizsgám, tanulnom kéne, de itt verem a nyálam xd
rég volt ilyen jo topic. :D
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 06:48am
Quote (GoreKnight9 @ Nov 14 2011 12:46pm)
mindig bevedte kajnit


duel me?
most ladderbe, gg
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Nov 14 2011 06:48am
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 01:48pm)
duel me?
most ladderbe, gg


gg wp no re
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Nov 14 2011 06:48am
megyek kajalni, aztan 15:00tol 17:00ig makrookonomia bme.gif
deazert elotte bekoszonok
sziasztok
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 14 2011 06:48am
Quote (Kajnista @ 14 Nov 2011 13:48)
duel me?
most ladderbe, gg


biztos kikapnek :)
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Nov 14 2011 06:48am
Quote (meatyowllegs @ 14 Nov 2011 14:46)
o legalabb duelezni tudott : ))))


de ő is cigány volt
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 14 2011 06:48am
konverziot folytat
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 06:49am
Quote (TouchCow @ Nov 14 2011 12:41pm)
de, goa

rossz emberrel kezdtél ki.


ugyan mar, megis kivagy te...
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 06:50am
Quote (Ad4mz @ Nov 14 2011 12:48pm)
de ő is cigány volt


Ja, Sinikem?
Az hat, testvirek vagyunk.
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Nov 14 2011 06:50am
de reg dueleztem d2ben... pihennek a karaktereim :~)
lehet vmikor felkéne néznem, ha valaki vágóhídra küldi magát, és szembeszáll kajnista haragjával, azt mindenképp szeretném megnézni.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1151617181964Next
Closed New Topic New Poll