d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hosszu Ut > :-)
Prev1151617181935Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 9 2011 07:58am
Quote (josheide @ 9 Mar 2011 15:56)


csppppsztttt :D

akkor mondjuk úgy, hogy az aktívak között :D
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Mar 9 2011 07:58am
Quote (josheide @ Mar 9 2011 03:57pm)
Jókutya, legalább véded aki csontot dob neked.


legalább neki nem csillag a vezetékneve
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 9 2011 07:59am
Quote (Epiphone @ 9 Mar 2011 18:58)
legalább neki nem csillag a vezetékneve


Jézusom mekkora bűn!!! Hogy születhettem ilyen névvel.

an hero

na de komolyan...
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 9 2011 08:00am
Quote (Epiphone @ Mar 9 2011 01:58pm)
legalább neki nem csillag a vezetékneve


Quote (Epiphone @ Mar 1 2011 09:02pm)
ja de ooolyan cukik hogy belehalooooooooook


gyerünk te férfi
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Mar 9 2011 08:03am
Quote (josheide @ Mar 9 2011 03:59pm)
Jézusom mekkora bűn!!! Hogy születhettem ilyen névvel.

an hero

na de komolyan...


az idióta fejed jut már eszembe erről a szóról
és ne főnökösködjél itt, vagy tegyél mintha hozzádképest kutya lennék
te shenki
Retired Moderator
Posts: 17,423
Joined: Aug 8 2005
Gold: 1,486.07
Trader: Trusted
Mar 9 2011 08:03am
Quote (Epiphone @ 9 Mar 2011 15:58)
legalább neki nem csillag a vezetékneve


Hát ne haragudj, de ez még a gyerekesebbnél is gyerekesebb volt.
Legalább olyan dolgot mondanál, amiről tehet, de a nevét nem ő választja meg...
Vagy nem is értem mire akartál itt kilyukadni.
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Mar 9 2011 08:05am
Quote (Zayl @ Mar 9 2011 04:03pm)
Hát ne haragudj, de ez még a gyerekesebbnél is gyerekesebb volt.
Legalább olyan dolgot mondanál, amiről tehet, de a nevét nem ő választja meg...
Vagy nem is értem mire akartál itt kilyukadni.


arra, hogy ne kutyázzon engem le egy ilyen nyomrak. ha hallanád hogy nyávog a mikrofonba talán értenéd miről beszélek
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 9 2011 08:06am
lázadozik az alja nép

ajjajj
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 9 2011 08:06am
Quote (sylke @ 9 Mar 2011 16:00)
gyerünk te férfi


röhögtem :D
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 9 2011 08:06am
Quote (Epiphone @ Mar 9 2011 02:05pm)
arra, hogy ne kutyázzon engem le egy ilyen nyomrak. ha hallanád hogy nyávog a mikrofonba talán értenéd miről beszélek


azért téged is meghallgatnálak
Go Back To Magyar Topic List
Prev1151617181935Next
Add Reply New Topic New Poll