Quote (Epiphone @ 9 Mar 2011 15:58)
legalább neki nem csillag a vezetékneve
Hát ne haragudj, de ez még a gyerekesebbnél is gyerekesebb volt.
Legalább olyan dolgot mondanál, amiről tehet, de a nevét nem ő választja meg...
Vagy nem is értem mire akartál itt kilyukadni.