Quote (TresholdOfUniverse @ Mar 2 2011 05:46pm)
most megyek el megnezni, hatha valamelyik punnyadek dejo lenne ha is kedvet kapna.
igy elso edzesnek teljesen korrekt volt, szimpatikus az edzo, a modszere, szerintem jarni fogok.
de az nagyon idegesit hogy minden ezen az elbaszott nyelven van meg a szamolas is, meg minden szarnak a neve.