d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official önvédelem/ Harcművészetek Topic > Hunsub Módra
Prev1151617181920Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Feb 23 2011 03:00pm
Quote (Epiphone @ Feb 23 2011 09:59pm)
úgy értem nézni :c



:mellow:
JAAA


akkor azt is elmondom, hogy a mentosnek nagyban megkonnyiti a dolgat, illetve annak aki a beviteled utan a papirmunkat intezi.
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Feb 23 2011 03:05pm
Quote (TresholdOfUniverse @ Feb 23 2011 11:00pm)
akkor azt is elmondom, hogy a mentosnek nagyban megkonnyiti a dolgat, illetve annak aki a beviteled utan a papirmunkat intezi.


jo de mi a mentösök szama? :wacko: én csak a jsp-hez értek ott is csak a síráshoz máshoz nem nagyon
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Feb 23 2011 03:07pm
Quote (Epiphone @ Feb 23 2011 10:05pm)
jo de mi a mentösök szama? :wacko: én csak a jsp-hez értek ott is csak a síráshoz máshoz nem nagyon


arra nincs szukseged. nem te fogod hivni.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Feb 23 2011 03:08pm
Quote (Epiphone @ 23 Feb 2011 22:05)
jo de mi a mentösök szama? :wacko: én csak a jsp-hez értek ott is csak a síráshoz máshoz nem nagyon


nem vagy másik 10 forumon is sztár?
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Feb 24 2011 10:38am
Quote (beni @ 23 Feb 2011 17:27)
Egy tök jófej kempos ismerős klubot alapít és megkért minket, hogy pár helyen terjesszük az igét. Sokan kérdezgetik, hogy milyen stílust érdemes elkezdeni: szerintem a kempo biztosan ebbe a körbe tartozik.
Egy próbát mindenképp megér.

Helyesírási hibákat ne nézzétek (koordináció és stb) ez csak egy draft verzió, de úgyis a cím/időpont a lényeg szóval postolom most.

http://img189.imageshack.us/img189/5081/kempo.png


http://baranyakempo.lapunk.hu/

megtaláltam a kérdésemre a választ. most elgondolkodtattál beni, lehet inkább ezt fogom megpróbálni!

This post was edited by zsansaccount on Feb 24 2011 11:08am
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Feb 24 2011 11:05am
Quote (TresholdOfUniverse @ 23 Feb 2011 22:54)
bocs fonok, azert a TB szamod add meg mielott nekem rontasz.

Quote (Epiphone @ 23 Feb 2011 22:56)
06 30/561-6619


ezt a buta nyomorékot :DDDDDDDDDDDDDDDD

Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Feb 24 2011 12:43pm
Quote (TouchCow @ 24 Feb 2011 18:05)
ezt a buta nyomorékot :DDDDDDDDDDDDDDDD


akkora facepalmot nyomtam, hogy az szörnyű
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Mar 2 2011 10:46am
Quote (beni @ Feb 23 2011 04:27pm)
Egy tök jófej kempos ismerős klubot alapít és megkért minket, hogy pár helyen terjesszük az igét. Sokan kérdezgetik, hogy milyen stílust érdemes elkezdeni: szerintem a kempo biztosan ebbe a körbe tartozik.
Egy próbát mindenképp megér.

Helyesírási hibákat ne nézzétek (koordináció és stb) ez csak egy draft verzió, de úgyis a cím/időpont a lényeg szóval postolom most.

http://img189.imageshack.us/img189/5081/kempo.png


most megyek el megnezni, hatha valamelyik punnyadek dejo lenne ha is kedvet kapna.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Mar 2 2011 02:31pm
Quote (TresholdOfUniverse @ Mar 2 2011 05:46pm)
most megyek el megnezni, hatha valamelyik punnyadek dejo lenne ha is kedvet kapna.


igy elso edzesnek teljesen korrekt volt, szimpatikus az edzo, a modszere, szerintem jarni fogok.

de az nagyon idegesit hogy minden ezen az elbaszott nyelven van meg a szamolas is, meg minden szarnak a neve.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 3 2011 06:33am
Quote (TresholdOfUniverse @ Mar 2 2011 09:31pm)
igy elso edzesnek teljesen korrekt volt, szimpatikus az edzo, a modszere, szerintem jarni fogok.

de az nagyon idegesit hogy minden ezen az elbaszott nyelven van meg a szamolas is, meg minden szarnak a neve.


Nah, tök jó :) Egyébként tényleg jófej a gyerek.

Szerintem én is elnézek majd párszor.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1151617181920Next
Add Reply New Topic New Poll