Quote (Gyuladze @ Dec 16 2010 10:57am)
amugy meg te akarnál nekem pofázni buzikám
ruszozod a szádat lelapitod a hajad szemöldök baszságolod magad BEJÁRSZ MÉG MINDIG ELŐADÁSRA :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD dikk mivan veled? kusojál csak
ok ezt a bios topicba akartam, fail
Quote (vtibor @ Dec 16 2010 11:04am)
nem jottel at balihoz
Felhívsz talaj részegen, három értelmes szót nem bírtál egymás után elmondani a röhögéstől, Baleee üvöltözött a háttérben, azt meg nem tudtam elhinni, hogy Beni tényleg megy és épp csoporttársaimmal söröztünk.
This post was edited by Gyuladze on Dec 16 2010 04:17am