d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Küzdősportok / Harcművészetek
Prev1151617181921Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Dec 16 2010 03:49am
Quote (TresholdOfUniverse @ 16 Dec 2010 09:24)
szerintem hijjuk el jarabeket es beszeljuk emg egy sor mellett. tibornak narancsle.


Csak be ne aludjon. :ph34r:
Member
Posts: 12,982
Joined: Jul 19 2006
Gold: 116.11
Dec 16 2010 03:57am
Quote (Baleee @ Dec 16 2010 10:49am)
Csak be ne aludjon.  :ph34r:


amugy meg te akarnál nekem pofázni buzikám

ruszozod a szádat lelapitod a hajad szemöldök baszságolod magad BEJÁRSZ MÉG MINDIG ELŐADÁSRA :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD dikk mivan veled? kusojál csak
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,216.31
Dec 16 2010 04:04am
Quote (Gyuladze @ 16 Dec 2010 11:57)
amugy meg te akarnál nekem pofázni buzikám

ruszozod a szádat lelapitod a hajad szemöldök baszságolod magad BEJÁRSZ MÉG MINDIG ELŐADÁSRA :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD dikk mivan veled? kusojál csak


nem jottel at balihoz
Member
Posts: 12,982
Joined: Jul 19 2006
Gold: 116.11
Dec 16 2010 04:16am
Quote (Gyuladze @ Dec 16 2010 10:57am)
amugy meg te akarnál nekem pofázni buzikám

ruszozod a szádat lelapitod a hajad szemöldök baszságolod magad BEJÁRSZ MÉG MINDIG ELŐADÁSRA :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD dikk mivan veled? kusojál csak


ok ezt a bios topicba akartam, fail

Quote (vtibor @ Dec 16 2010 11:04am)
nem jottel at balihoz


Felhívsz talaj részegen, három értelmes szót nem bírtál egymás után elmondani a röhögéstől, Baleee üvöltözött a háttérben, azt meg nem tudtam elhinni, hogy Beni tényleg megy és épp csoporttársaimmal söröztünk. :D

This post was edited by Gyuladze on Dec 16 2010 04:17am
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,216.31
Dec 16 2010 04:33am
Quote (Gyuladze @ 16 Dec 2010 12:16)
ok ezt a bios topicba akartam, fail



Felhívsz talaj részegen, három értelmes szót nem bírtál egymás után elmondani a röhögéstől, Baleee üvöltözött a háttérben, azt meg nem tudtam elhinni, hogy Beni tényleg megy és épp csoporttársaimmal söröztünk. :D


:ph34r:

This post was edited by vtibor on Dec 16 2010 04:33am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Dec 16 2010 05:32am
Quote (Gyuladze @ 16 Dec 2010 11:57)
amugy meg te akarnál nekem pofázni buzikám

ruszozod a szádat lelapitod a hajad szemöldök baszságolod magad BEJÁRSZ MÉG MINDIG ELŐADÁSRA :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD dikk mivan veled? kusojál csak


Azt a postot is telóról írtam előadásról. : DDDD
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Dec 16 2010 05:33am
Quote (Gyuladze @ 16 Dec 2010 12:16)
Felhívsz talaj részegen, három értelmes szót nem bírtál egymás után elmondani a röhögéstől, Baleee üvöltözött a háttérben, azt meg nem tudtam elhinni, hogy Beni tényleg megy és épp csoporttársaimmal söröztünk. :D


Pedig itt volt! Meg ptdk is, te meg noob vagy!
Member
Posts: 37,178
Joined: Jul 18 2010
Gold: 10.00
Dec 16 2010 05:40am
Én judozok ^_^
Member
Posts: 1,221
Joined: Sep 4 2008
Gold: 25.47
Dec 16 2010 07:22am
Quote (typeA @ Dec 16 2010 11:40am)
Én judozok ^_^


abban a legjobbak a rugások
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Dec 16 2010 07:24am
Quote (icipicicici @ 16 Dec 2010 15:22)
abban a legjobbak a rugások


mivel nincsenek
Go Back To Magyar Topic List
Prev1151617181921Next
Add Reply New Topic New Poll