Quote (Nerz8 @ Jun 24 2010 01:37pm)
what the fuck am i reading
im 12 years old
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jun 24 2010 01:39pm)
Nem azért, de hótrészegen jobban / érthetőbben / tisztábban írok / fogalmazok mint te, ki nem bogozom ezt a wall of textet. Gondolom a tl;dr annyi hogy bebasztál.
most jól esett így összehányni, ne bogozd, nem kötelező.
a tl:dr meg annyi h meccsetnézni mentem, diósdon apartmanban kötöttem ki, bebasztunk, sokat röhögtünk, most értme hazanemrég
]Nem azért, de hótrészegen jobban / érthetőbben / tisztábban írok / fogalmazok mint te
Ne itélj el egy wot alapján JÓMI
This post was edited by Vismajor on Jun 24 2010 06:40am