Quote (beni @ 13 Aug 2010 06:02)
szegény ember vízzel főz, amúgy meg elég az ... én hónap elején tök random szarokat raktam fel MP-re 1fg-rt és a fele kb egyből elment
Jó rendben. Persze megértem én hogy 1-2 fg-s itemeket pakol fel az ember mp-be, de ez szerintem elég fárasztó.
Én inkább betolom shrine-ba és haladok gyorsabban.
Quote (Oberon_os @ 11 Aug 2010 23:48)
Na ugyan mi a faszt csinált a clubbal h használhatatlan
Nem használhatatlan, csak nem ér már kb lofaszt se. Max 200-300 FG-t azt is jobb esetben. Régen egy ilyen 1-2K között mozgott.
Quote (N4aBz @ 13 Aug 2010 10:40)
de kurvaszar wepek vannak market-ba -.-
fighternél mit kell tolni?
Ha most kezdted, ajánlom, hogy vegyél sword settet. Minél több Enhanced Effect legyen rajta.
Armor charmon str illetve dex. Dex cuccok elég olcsók.
Ha már van valami lowabb cuccod, menj catázni, ott gyorsabban fogsz majd haladni mint ha egyedül szenvednél soloban.
This post was edited by Psyclon on Aug 13 2010 02:43am