d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev11516171819381Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,087
Joined: Jun 6 2009
Gold: 200.00
Aug 11 2010 10:40pm
Quote (Psyclon @ 9 Aug 2010 10:58)
Sajnos semmire sem jó, Max ha neked kell akkor tartsd meg, mert jobb a semminél, meele karira kezdésnek :)
Amugy ha mage-val haladsz, akor az ilyen low itemeket felveszed és bedobod shrine bácsinak templomába és kapsz érte életet & manát.


elment 2 fgér :D
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 12 2010 02:06am
Quote (Hellbundo @ Aug 12 2010 05:40am)
elment 2 fgér :D


neki bármi ami 200fg alatt megy el az értéktelen kuka ^^
Member
Posts: 3,087
Joined: Jun 6 2009
Gold: 200.00
Aug 12 2010 02:38am
Quote (beni @ 12 Aug 2010 08:06)
neki bármi ami 200fg alatt megy el az értéktelen kuka ^^


ja telleg, ö leszarja az fg-t
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Aug 12 2010 12:59pm
Quote (beni @ 12 Aug 2010 10:06)
neki bármi ami 200fg alatt megy el az értéktelen kuka ^^


Számomra az ilyen értéktelen... de szerintem más számára is. LS-ben 1-2 fg lofasz se.

Quote (Hellbundo @ 12 Aug 2010 10:38)
ja telleg, ö leszarja az fg-t


...
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold: 280.53
Aug 12 2010 01:19pm
Quote (Psyclon @ 12 Aug 2010 19:59)
Számomra az ilyen értéktelen... de szerintem más számára is. LS-ben 1-2 fg lofasz se.


Sok kicsi sokra megy (^_^)
Lol, vagy fél éve nem postoltam ide
Hi btw
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Aug 12 2010 02:00pm
Quote (Alestorm @ 12 Aug 2010 21:19)
Sok kicsi sokra megy (^_^)
Lol, vagy fél éve nem postoltam ide
Hi btw


8D ez a topic nincs 3 hónapos :)
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Aug 12 2010 02:30pm
Quote (sunnymarcell @ 12 Aug 2010 22:00)
8D ez a topic nincs 3 hónapos :)


az előzőre gondolt te agyhalott

Quote (Alestorm @ 12 Aug 2010 21:19)
Sok kicsi sokra megy (^_^)
Lol, vagy fél éve nem postoltam ide
Hi btw


Azért Te hc-ban toltad még a kezdetekkor, ott a szar is aranyat ért :D
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 12 2010 10:02pm
Quote (Psyclon @ Aug 12 2010 07:59pm)
Számomra az ilyen értéktelen... de szerintem más számára is. LS-ben 1-2 fg lofasz se.


szegény ember vízzel főz, amúgy meg elég az ... én hónap elején tök random szarokat raktam fel MP-re 1fg-rt és a fele kb egyből elment
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Aug 13 2010 02:40am
de kurvaszar wepek vannak market-ba -.-

fighternél mit kell tolni?

This post was edited by N4aBz on Aug 13 2010 02:41am
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Aug 13 2010 02:41am
Quote (beni @ 13 Aug 2010 06:02)
szegény ember vízzel főz, amúgy meg elég az ... én hónap elején tök random szarokat raktam fel MP-re 1fg-rt és a fele kb egyből elment


Jó rendben. Persze megértem én hogy 1-2 fg-s itemeket pakol fel az ember mp-be, de ez szerintem elég fárasztó.
Én inkább betolom shrine-ba és haladok gyorsabban.

Quote (Oberon_os @ 11 Aug 2010 23:48)
Na ugyan mi a faszt csinált a clubbal h használhatatlan


Nem használhatatlan, csak nem ér már kb lofaszt se. Max 200-300 FG-t azt is jobb esetben. Régen egy ilyen 1-2K között mozgott.

Quote (N4aBz @ 13 Aug 2010 10:40)
de kurvaszar wepek vannak market-ba -.-

fighternél mit kell tolni?


Ha most kezdted, ajánlom, hogy vegyél sword settet. Minél több Enhanced Effect legyen rajta.
Armor charmon str illetve dex. Dex cuccok elég olcsók.
Ha már van valami lowabb cuccod, menj catázni, ott gyorsabban fogsz majd haladni mint ha egyedül szenvednél soloban.

This post was edited by Psyclon on Aug 13 2010 02:43am
Go Back To Magyar Topic List
Prev11516171819381Next
Closed New Topic New Poll