d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Keménykötéses
Prev1151617181941Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jun 21 2010 01:58pm
Quote (pohuan5 @ 21 Jun 2010 21:58)
elolvastam az egész első postot...
és bizony -5perc amit már sose fogok visszakapni :(


Lassan olvasol.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 21 2010 01:58pm
Quote (Imdeth @ 21 Jun 2010 20:55)
:DDDDDDDDDDDDDDDDD

"contributing"


:hug:
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jun 21 2010 01:59pm
Quote (Szuzsika @ 21 Jun 2010 21:57)
úgy látom eléggé retardált vagy.

nem az az igénytelenség, ha nem sminkelem agyon magam.



igen, képzeld.


iso a post amiben írtam
Member
Posts: 5,363
Joined: Jan 11 2010
Gold: 0.00
Jun 21 2010 02:01pm
Quote (ecneB @ Jun 21 2010 08:57pm)
Elmondanád miért igénytelenség az, hogy valaki nem sminkeli magát? Nehéz elviselned, hogy valaki lehet boldog egyszerűen, csak mert neked ez nem adatott meg? Komolyan mondom, kezd felbaszni ez az undoritó kötekedős viselkedésed. De ha ilyen nagy arcod van, legalább tegyél be egy képet magadról és a fake barátnődről..





lehet h én nem vagyok 1 szépség , de a barátnőmre akármit is mondasz , neked ilyen sose lesz :)

Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jun 21 2010 02:02pm
Quote (ecneB @ 21 Jun 2010 21:43)
Ebből a kommentből ítélve, legfeljebb 12.


wat, én most nem is szóltam hozzá
Banned
Posts: 2,021
Joined: Mar 29 2006
Gold: 43.15
Jun 21 2010 02:02pm
Quote (Szuzsika @ 21 Jun 2010 21:57)
úgy látom eléggé retardált vagy.

nem az az igénytelenség, ha nem sminkelem agyon magam.



igen, képzeld.


nem kell agyon, csak izlésesen
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 21 2010 02:02pm
Quote (sunnymarcell @ 21 Jun 2010 21:02)
wat, én most nem is szóltam hozzá


kár, hogy ez csak sylnek áll jól.
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 21 2010 02:02pm
Quote (aLexXx2 @ Jun 21 2010 08:01pm)
http://img413.imageshack.us/img413/5872/user9303417119290309752.jpg


lehet h én nem vagyok 1 szépség , de a barátnőmre akármit is mondasz , neked ilyen sose lesz :)
http://img192.imageshack.us/img192/150/user9303417119290277916.jpg


látom azért van pénz bőven :D
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jun 21 2010 02:03pm
Quote (aLexXx2 @ 21 Jun 2010 22:01)
http://img413.imageshack.us/img413/5872/user9303417119290309752.jpg


lehet h én nem vagyok 1 szépség , de a barátnőmre akármit is mondasz , neked ilyen sose lesz :)
http://img192.imageshack.us/img192/150/user9303417119290277916.jpg


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Először azt hittem, hogy a napiszart olvasom...

This post was edited by ecneB on Jun 21 2010 02:03pm
Member
Posts: 7,921
Joined: Mar 31 2007
Gold: 4.51
Jun 21 2010 02:03pm
Quote (aLexXx2 @ Jun 21 2010 08:01pm)
http://img413.imageshack.us/img413/5872/user9303417119290309752.jpg


lehet h én nem vagyok 1 szépség , de a barátnőmre akármit is mondasz , neked ilyen sose lesz :)
http://img192.imageshack.us/img192/150/user9303417119290277916.jpg


lolbazdmeg :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1151617181941Next
Add Reply New Topic New Poll