Quote (ecneB @ Jun 21 2010 08:57pm)
Elmondanád miért igénytelenség az, hogy valaki nem sminkeli magát? Nehéz elviselned, hogy valaki lehet boldog egyszerűen, csak mert neked ez nem adatott meg? Komolyan mondom, kezd felbaszni ez az undoritó kötekedős viselkedésed. De ha ilyen nagy arcod van, legalább tegyél be egy képet magadról és a fake barátnődről..

lehet h én nem vagyok 1 szépség , de a barátnőmre akármit is mondasz , neked ilyen sose lesz

