d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Ciki A Szandál? > ?.?
Prev115161718Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jun 13 2010 06:13am
Quote (Flutter @ 11 Jun 2010 02:55)
egyáltalán nem ciki
persze zokni nélkül, rövidnadrághoz

az igennel szavazóknak meg csak rohadjon a lábuk nyáron, ha ez teszi őket boldoggá


Engem iszonyatosan boldoggá tesz.

Szandált meg a kölykök, az öregek, és a kockák hordanak.
Én csak a tangapapucsot veszem fel helókittis titokzoknival.
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jun 13 2010 06:25am
Quote (David_ibolykane @ 13 Jun 2010 13:13)
Engem iszonyatosan boldoggá tesz.

Szandált meg a kölykök, az öregek, és a kockák hordanak.
Én csak a tangapapucsot veszem fel helókittis titokzoknival.


<--------- öreg kocka
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 13 2010 06:25am
Quote (Oberon_os @ 13 Jun 2010 14:25)
<--------- öreg kocka


<------------- kölyök kocka :D
Member
Posts: 11,634
Joined: Feb 7 2007
Gold: 35.00
Jun 13 2010 09:53am
en szeretem a szandit, mondjuk a papucsot jobban szeretem, de ha ilyen setalas van vagy vmi tura akkor szandi < papucs.

ilyenem van, narancssarga kek helyett.



sztem tok jo :)
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 13 2010 10:02am
mondhattok akármit, akkor sem divatos
van egy csomó minden ami praktikus meg kényelmes mint a mackónadrág, aztán mégis hogy néz már ki
Member
Posts: 2,225
Joined: Aug 2 2008
Gold: 0.00
Jun 13 2010 10:04am
Nekem nincs semmi bajom azzal, ha egy férfi szandált hord. Csak ne zoknival vegye fel...
Member
Posts: 136
Joined: Mar 11 2010
Gold: 0.00
Jun 13 2010 10:05am
Quote (boh_tom @ Jun 13 2010 04:53pm)
en szeretem a szandit, mondjuk a papucsot jobban szeretem, de ha ilyen setalas van vagy vmi tura akkor szandi < papucs.

ilyenem van, narancssarga kek helyett.

http://images.sportsshoes.com/product/N/NIK3919/NIK3919_400_1.jpg

sztem tok jo :)


tehát jobban szereted a papucsot, sétálásnál meg mégjobban?
Member
Posts: 17,173
Joined: Aug 7 2004
Gold: 1.00
Jun 13 2010 10:08am
tangapapucs > szandál
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jun 13 2010 10:12am
Quote (Oberon_os @ 13 Jun 2010 13:38)
Itt nem az a gond h valami buzi reportol, mert random nyomorékoktól nem is vár mást az ember. De az hogy egy mod úgy bírál valamit, hogy azt sem tudja mit jelent....


ő sem értett magyarul :D
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 13 2010 10:14am
Quote (banyek @ Jun 13 2010 04:12pm)
ő sem értett magyarul :D
http://img683.imageshack.us/img683/8062/rizsr.jpg


personale
Go Back To Magyar Topic List
Prev115161718Next
Add Reply New Topic New Poll