Quote (Flutter @ 11 Jun 2010 02:55)
egyáltalán nem ciki
persze zokni nélkül, rövidnadrághoz
az igennel szavazóknak meg csak rohadjon a lábuk nyáron, ha ez teszi őket boldoggá
Engem iszonyatosan boldoggá tesz.
Szandált meg a kölykök, az öregek, és a kockák hordanak.
Én csak a tangapapucsot veszem fel helókittis titokzoknival.