d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mondjatok Filmeket > Amiket érdemes Megnézni
Prev1151617181921Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 10 2010 09:16am
Quote (zenebuddhizmus @ Jun 10 2010 03:14pm)
nem postolok olyan lányt akit ismerek és tetszik vagy az exem volt


akkor sajnos msnen kell elküldened nekem a képeket.
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jun 10 2010 09:17am
Quote (bbaallaaggee @ 10 Jun 2010 15:54)
/care hogy mit és miért teszel, de igazán rájöhettél volna már, hogyha fórum előtt teszel valamit, annak következménye lesz. ez volt gicával, ez van most. az ilyeneket beszélgessétek meg pmben, msnen, telefonon, mindegy, de ha nem akarsz újra és újra közröhej tárgya lenni, akkor nem fórumon kéne csajozni/valódi problémákat megbeszélni.

Igazad van..
Adja meg a számát :D
Quote (Szuzika @ 10 Jun 2010 16:21)
Most ki beszélt erről? Na mind1, inkább hanyagolom mára ezt a témát, holnap vizsgám lesz.


..add meg a számod ;)
Sok sikert, normális tanárt! :)

This post was edited by banyek on Jun 10 2010 09:18am
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jun 10 2010 09:17am
Quote (sylKE @ 10 Jun 2010 17:16)
akkor sajnos msnen kell elküldened nekem a képeket.


that
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jun 10 2010 09:22am



Quote (sylKE @ 10 Jun 2010 17:16)
akkor sajnos msnen kell elküldened nekem a képeket.


nem kaptok semmittttt!

This post was edited by zenebuddhizmus on Jun 10 2010 09:23am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 10 2010 09:23am
Quote (zenebuddhizmus @ 10 Jun 2010 17:22)
http://image3.examiner.com/images/blog/wysiwyg/image/Zooey_Deschanel.jpg
http://www.aintitcool.com/images2007/mf2.jpg


Ő az enyém, gtfo.
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jun 10 2010 09:25am
Quote (josheide @ 10 Jun 2010 17:23)
Ő az enyém, gtfo.


no u
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 10 2010 09:27am
Quote (zenebuddhizmus @ 10 Jun 2010 17:25)
no u


De legalább te megérted akkor hogy kiről neveztem el az amazonom.
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jun 10 2010 09:28am
Quote (josheide @ 10 Jun 2010 17:27)
De legalább te megérted akkor hogy kiről neveztem el az amazonom.


yy :wub:
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 10 2010 09:29am
Quote (zenebuddhizmus @ 10 Jun 2010 17:28)
yy :wub:


Tényleg, akkor most indulsz a ligán hammerrel?
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jun 10 2010 09:30am
Quote (josheide @ 10 Jun 2010 17:29)
Tényleg, akkor most indulsz a ligán hammerrel?


jaja, postoltam már a topikba
persze győzni nem fogok de a részvétel a fontos
Go Back To Magyar Topic List
Prev1151617181921Next
Add Reply New Topic New Poll