Quote (bbaallaaggee @ 10 Jun 2010 15:54)
/care hogy mit és miért teszel, de igazán rájöhettél volna már, hogyha fórum előtt teszel valamit, annak következménye lesz. ez volt gicával, ez van most. az ilyeneket beszélgessétek meg pmben, msnen, telefonon, mindegy, de ha nem akarsz újra és újra közröhej tárgya lenni, akkor nem fórumon kéne csajozni/valódi problémákat megbeszélni.
Igazad van..
Adja meg a számát

Quote (Szuzika @ 10 Jun 2010 16:21)
Most ki beszélt erről? Na mind1, inkább hanyagolom mára ezt a témát, holnap vizsgám lesz.
..add meg a számod

Sok sikert, normális tanárt!
This post was edited by banyek on Jun 10 2010 09:18am