d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev1151617181965Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 30 2010 08:12am
Quote (b_daniel @ May 30 2010 03:10pm)
beírnám hogy közgaszdászd' de mivel fel se fogom hogy mit írtál így nem


:'D nem írtam semmi olyat pedig
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 30 2010 08:17am
Quote (Cpt_Ghost @ 30 May 2010 15:07)
hát de bazdmeg, idehívjam a guildem hogy szavazzanak már rám?
miez...


megteheted, szerintem. Miért is ne.. ?

Amúgy meg senki nem veszít vele, hogy kire épp mennyien szavaztak, hányadik helyre fog emiatt befutni, ire miért is szavaznak..

A lényeg a részvétel, a nevezés, és látni, összemérni játékosan a sigeket a közösségben. Ha zavar, hogy más hogyan vesz részt, szimplán tekintsd csak semlegesnek a jelölését, és nem kell plusz hat oldalon keresztül emiatt rágódni..

Persze tudod, hogy nem ellened, vagy bárki ellen vagyok, de nekem ez a tiszta véleményem..

Szóval hajrá, akár cicabaalal vagy anélkül, én neveztem, nekem tetszik az ötlet, és maga a verseny, és már megérte, hogy "két sigem is nevezett", és mindkettőre kaptam szavazatot :hug:
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 30 2010 08:18am
miért kell ezt ilyen komolyan venni
Member
Posts: 3,951
Joined: Dec 4 2006
Gold: 847.50
May 30 2010 08:23am
[x] _predi
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 30 2010 08:24am
Quote (banyek @ 30 May 2010 16:17)
megteheted, szerintem. Miért is ne.. ?

Amúgy meg senki nem veszít vele, hogy kire épp mennyien szavaztak, hányadik helyre fog emiatt befutni, ire miért is szavaznak..

A lényeg a részvétel, a nevezés, és látni, összemérni játékosan a sigeket a közösségben. Ha zavar, hogy más hogyan vesz részt, szimplán tekintsd csak semlegesnek a jelölését, és nem kell plusz hat oldalon keresztül emiatt rágódni..

Persze tudod, hogy nem ellened, vagy bárki ellen vagyok, de nekem ez a tiszta véleményem..

Szóval hajrá, akár cicabaalal vagy anélkül, én neveztem, nekem tetszik az ötlet, és maga a verseny, és már megérte, hogy "két sigem is nevezett", és mindkettőre kaptam szavazatot :hug:


végülis annyira nem érdekel, de azért mégis csak szánalmasnak tartom hogy még ezt se lehet normálisan csinálni.
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 30 2010 08:24am
Quote (banyek @ 30 May 2010 16:17)
megteheted, szerintem. Miért is ne.. ?

Amúgy meg senki nem veszít vele, hogy kire épp mennyien szavaztak, hányadik helyre fog emiatt befutni, ire miért is szavaznak..

A lényeg a részvétel, a nevezés, és látni, összemérni játékosan a sigeket a közösségben. Ha zavar, hogy más hogyan vesz részt, szimplán tekintsd csak semlegesnek a jelölését, és nem kell plusz hat oldalon keresztül emiatt rágódni..

Persze tudod, hogy nem ellened, vagy bárki ellen vagyok, de nekem ez a tiszta véleményem..

Szóval hajrá, akár cicabaalal vagy anélkül, én neveztem, nekem tetszik az ötlet, és maga a verseny, és már megérte, hogy "két sigem is nevezett", és mindkettőre kaptam szavazatot :hug:


halj meg
Member
Posts: 2,767
Joined: Aug 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 30 2010 08:26am
[x] anamy
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 30 2010 08:26am
Quote (beni @ 30 May 2010 16:12)
:'D nem írtam semmi olyat pedig


inkább bajcli hatása mutatkozik meg abban a kommentben
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 30 2010 08:27am
Quote (Nerz8 @ May 30 2010 03:18pm)
miért kell ezt ilyen komolyan venni


Mondjuk van egy csomó ember a subon aki komolyan veszi a GFX dolgot, rendszeresen csinál signet vagy kidob 10fg-t a topic miatt és ez valahol őket köpi szembe ^^
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 30 2010 08:28am
Quote (Cpt_Ghost @ 30 May 2010 15:24)
végülis annyira nem érdekel, de azért mégis csak szánalmasnak tartom hogy még ezt se lehet normálisan csinálni.


amíg kiborít egy olyan verseny, ahol mindössze tényleg a részvétel számít, nincs nyeremény, nem befolyásolja a jövőd, nem változtat a végeredmény semmin, addig igen is érdekel téged ;)
Mosolyogj már, várd ki a végét, nézd meg ki mennyi voksot kapott, és hagyd figyelmen kívül predi pontozását, ennyi..
És akkor nagymosoly ^^
Quote (zenebuddhizmus @ 30 May 2010 15:24)
halj meg

erre mondanám, hogy retardált vagy, de azzal mélyen a lelkedbe gázolnék, szóval nem is mondom..

..és ezt lehet nem is itt kellene ^^
Go Back To Magyar Topic List
Prev1151617181965Next
Add Reply New Topic New Poll