Quote (Cpt_Ghost @ 30 May 2010 15:07)
hát de bazdmeg, idehívjam a guildem hogy szavazzanak már rám?
miez...
megteheted, szerintem. Miért is ne.. ?
Amúgy meg senki nem veszít vele, hogy kire épp mennyien szavaztak, hányadik helyre fog emiatt befutni, ire miért is szavaznak..
A lényeg a részvétel, a nevezés, és látni, összemérni játékosan a sigeket a közösségben. Ha zavar, hogy más hogyan vesz részt, szimplán tekintsd csak semlegesnek a jelölését, és nem kell plusz hat oldalon keresztül emiatt rágódni..
Persze tudod, hogy nem ellened, vagy bárki ellen vagyok, de nekem ez a tiszta véleményem..
Szóval hajrá, akár cicabaalal vagy anélkül, én neveztem, nekem tetszik az ötlet, és maga a verseny, és már megérte, hogy "két sigem is nevezett", és mindkettőre kaptam szavazatot
