d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > ¤ Poker ¤
Prev1151617181972Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 5,703
Joined: Nov 29 2009
Gold: 0.00
Warn: 70%
Apr 27 2010 06:52am
Quote (zenebuddhizmus @ Apr 27 2010 01:44pm)
offline
btw akkoris jobb nálad :(


6k h/u? :)
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Apr 27 2010 06:53am
sok itt a hippi.
Member
Posts: 7,278
Joined: Feb 11 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 27 2010 06:56am
Quote (durexplay @ Apr 27 2010 01:52pm)
6k h/u? :)


Gl, bár egy ilyen ellen nem lesz szükséged rá... már ha van töke kiállni a beggar kislánynak.

This post was edited by TeXxas on Apr 27 2010 06:57am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Apr 27 2010 06:58am
Quote (TeXxas @ Apr 27 2010 01:56pm)
Gl, bár egy ilyen ellen nem lesz szükséged rá... már ha van töke kiállni a beggar kislánynak.


Yy. Tökös csávók. Nagytemplom este 7, mi? ;)
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Apr 27 2010 07:14am
Quote (TeXxas @ 27 Apr 2010 12:56)
Gl, bár egy ilyen ellen nem lesz szükséged rá... már ha van töke kiállni a beggar kislánynak.


^_^
Member
Posts: 5,363
Joined: Jan 11 2010
Gold: 0.00
Apr 27 2010 07:24am
akkor most behányok ide
650fgt buktam
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Apr 27 2010 07:25am
Quote (aLexXx2 @ 27 Apr 2010 13:24)
akkor most behányok ide
650fgt buktam


én eddíg 750 + ban vagyok
Banned
Posts: 5,703
Joined: Nov 29 2009
Gold: 0.00
Warn: 70%
Apr 27 2010 07:29am
Quote (zenebuddhizmus @ Apr 27 2010 02:25pm)
én eddíg 750 + ban vagyok


7k h/u?
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Apr 27 2010 07:32am
Quote (durexplay @ 27 Apr 2010 13:29)
7k h/u?


kevés vagy :wacko:
Banned
Posts: 722
Joined: Mar 28 2010
Gold: 2.50
Apr 27 2010 07:35am
Quote (durexplay @ Apr 27 2010 03:29pm)
7k h/u?


Nem értem miért kell azt bizonygatnod, hogy jobb vagy nála, ha tényleg így van persze, mivel ő ahogyan elnézem sokkal segítőkészebb nálad. (ami többet jelent mint a pókertudás.)

Quote (durexplay @ Apr 27 2010 03:36pm)
kinek a multia vagy?


Miből gondolod, hogy multi vagyok ?

This post was edited by exitex on Apr 27 2010 07:37am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1151617181972Next
Closed New Topic New Poll