Quote (durexplay @ Apr 27 2010 03:29pm)
7k h/u?
Nem értem miért kell azt bizonygatnod, hogy jobb vagy nála, ha tényleg így van persze, mivel ő ahogyan elnézem sokkal segítőkészebb nálad. (ami többet jelent mint a pókertudás.)
Quote (durexplay @ Apr 27 2010 03:36pm)
kinek a multia vagy?
Miből gondolod, hogy multi vagyok ?
This post was edited by exitex on Apr 27 2010 07:37am