Quote (beni @ 20 Mar 2010 16:02)
nekem azért úgy rémlik, hogy nem teljesen úgy lett adoptálva a könyv, hogy azt nem olvasó néző számára is teljesen érthető legyen a cselekmény
egyébként látványra meg mindenre tényleg jó lett
elso sor megerdemel egy "jolvan beni"-t
egyebkent nem is arrol van szo, hogy szarfilm
alapfilm kategoriaban latva se neztem akkorat mint mondjuk amikor valaki ideirta az esoembert, vagy vforvendetta meg transformers
csak azert annak fenyeben hogy a konyv mekkora sikert aratott, a harry potter nevtol megiscsak tobbet varna az ember