d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Alap Filmek ~
Prev115161718Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Mar 20 2010 09:42am
Keresztapa 1-2-3
Blöff!!!
Macskajaj
Ponyvaregény
Ellenség a kapuknál
Pókerarcok
A nagy trükk


hirtelen kb ennyi jut eszembe, majd még bespammolok , ha valami jobbféle eszembejut
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Mar 20 2010 10:26am
Quote (beni @ 20 Mar 2010 17:02)
nekem azért úgy rémlik, hogy nem teljesen úgy lett adoptálva a könyv, hogy azt nem olvasó néző számára is teljesen érthető legyen a cselekmény

egyébként látványra meg mindenre tényleg jó lett


aki meg olvasta legalább 1x, csak fogja a fejét a filmek láttán.. aki nem olvasta nem érti a felét.
mindben vannak jó jelenetek, de a könyvre nem igazán hajaz a dolog :/

This post was edited by hedgehogsword on Mar 20 2010 10:27am
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
Mar 20 2010 10:26am
avatar
Banned
Posts: 9,739
Joined: Apr 11 2007
Gold: 4,646.10
Mar 20 2010 10:41am
Quote (beni @ 20 Mar 2010 16:02)
nekem azért úgy rémlik, hogy nem teljesen úgy lett adoptálva a könyv, hogy azt nem olvasó néző számára is teljesen érthető legyen a cselekmény

egyébként látványra meg mindenre tényleg jó lett


elso sor megerdemel egy "jolvan beni"-t
egyebkent nem is arrol van szo, hogy szarfilm
alapfilm kategoriaban latva se neztem akkorat mint mondjuk amikor valaki ideirta az esoembert, vagy vforvendetta meg transformers
csak azert annak fenyeben hogy a konyv mekkora sikert aratott, a harry potter nevtol megiscsak tobbet varna az ember
Banned
Posts: 6
Joined: Mar 20 2010
Gold: 0.00
Mar 20 2010 11:18am
Én meg a terminatorra arnold a király
Member
Posts: 7,114
Joined: Dec 22 2006
Gold: 97.00
Mar 20 2010 11:25am
Quote (beni @ 20 Mar 2010 16:02)
nekem azért úgy rémlik, hogy nem teljesen úgy lett adoptálva a könyv, hogy azt nem olvasó néző számára is teljesen érthető legyen a cselekmény

egyébként látványra meg mindenre tényleg jó lett


hat en elob lattam 1-2 filben aztan olvastam sokszor konyveket konyvben ofc sokkal jobb persze

de ha nincs a film fele ennyira se hires a konyv ^^

es mivel filmes topic azert irtam igy xd:p

Member
Posts: 7,114
Joined: Dec 22 2006
Gold: 97.00
Mar 20 2010 11:25am
Quote (pellacini @ 20 Mar 2010 17:41)
elso sor megerdemel egy "jolvan beni"-t
egyebkent nem is arrol van szo, hogy szarfilm
alapfilm kategoriaban latva se neztem akkorat mint mondjuk amikor valaki ideirta az esoembert, vagy vforvendetta meg transformers
csak azert annak fenyeben hogy a konyv mekkora sikert aratott, a harry potter nevtol megiscsak tobbet varna az ember


az elsö 2 film nelkul nem lenne ekkora sikere ^^
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Mar 20 2010 11:30am
Quote (beni @ 20 Mar 2010 15:52)
nem hinném, hogy annyira korszakalkotó filmek lennének azért


a könyvpiacon tényleg meghatározó jelenségek voltak, nade filmben? :unsure:


Én meg aszondom alapfilm az, ami műfajának egyik legkiválóbb darabja, esetleg műfaj/korszakalkotó, rengeteg meme marad meg utána/felkapott, illetve szubkultúráknak is lehet "alap" filmje. Ezért én ilyeneket mondanék, mint:
ponyvaregény
transpotting
holt költők társasága
die hard 1-3
keresztapa
terminátor
harcosok klubbja
gyalog galopp
szárnyát vagy combját
BS&TH filmekből pár
taxi driver
alien
rambo 1
elfújta a szél



ésatöbbi ésatöbbi. Alap film =/= személyes kedvenc. ezért nem is írtam eddig ebbe a topicba filmcímeket, mert sokan a címet nem bírják értelmezni.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Mar 20 2010 11:33am
Quote (Oberon_os @ Mar 20 2010 06:30pm)
Én meg aszondom alapfilm az, ami műfajának egyik legkiválóbb darabja, esetleg műfaj/korszakalkotó, rengeteg meme marad meg utána/felkapott, illetve szubkultúráknak is lehet "alap" filmje. Ezért én ilyeneket mondanék, mint:
ponyvaregény
transpotting
holt költők társasága
die hard 1-3
keresztapa
terminátor
harcosok klubbja
gyalog galopp
szárnyát vagy combját
BS&TH filmekből pár
taxi driver
alien
rambo 1
elfújta a szél



ésatöbbi ésatöbbi. Alap film =/= személyes kedvenc. ezért nem is írtam eddig ebbe a topicba filmcímeket, mert sokan a címet nem bírják értelmezni.


klubbja
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Mar 20 2010 11:36am
Quote (lacketto @ 20 Mar 2010 18:33)
klubbja


Go Back To Magyar Topic List
Prev115161718Next
Add Reply New Topic New Poll