d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev11516171819197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 25 2009 02:15am
Quote (-joey- @ Dec 25 2009 08:43am)
Mondtam már, hogy nem adok a jelentéktelen kis véleményedre. :)

És ne spammelj ide pls, nem akarom, hogy spam miatt bezárják a topicot!


meg mindig nem velemeny
mellesleg nem mintha barmi eselyt adnek ra hogy megerted, de nyilvan van kulonbseg akozott hogyha egy topik alapbol flamenek indul, ertsd azt az hogy alaptemajanal fogva is van, vagy pedig elofordul benne
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 25 2009 02:25am
Quote (Lajo @ Dec 25 2009 09:10am)
Nem mondtam, hogy excessive, csak hogy flame, márpedig egyértelmű, hogy az: "2. A hozzászólás nem lehet szidalmazás. Szidalmazásnak tekintünk mindent, ami tetszőleges okból más felhasználót sérteget vagy lealacsonyít. Akkor is szidalmazásnak tekinthetjük a hozzászólást, ha nem kapcsolódik a témához és más felhasználók ellen irányul. Szóbeli figyelmeztetésben részesülhetsz, amelyet hivatalos figyelmeztetés követhet, és ha nem változtatsz a viselkedéseden, további büntetésre számíthatsz." Az pedig sokéves moderátori tapasztalattal a hátad mögött talán nem lep meg, hogy nem feltétlen ugyanúgy kezelem, ha egy normális topikba hánynak bele, vagy ha eleve flame topikról van szó, ami csak spamhez és anyázáshoz vezethet.
Scammer/multi téma alatt nem tudom mit értesz, a náci dologról meg írtam fent.



Növesszél már gerincet, ember...

"This topic was closed due to excessive flame".

Akkor most a te gondolatmenetedet követve: Topicot nem lehet nyitni olyan címmel, amiben valakit lámának titulálok (mert az eleve spam és flame topic lesz), viszont bármi másba beleokádhatom, hogy "xy egy buzi".

Ennélfogva megkérhetem Janou-t, hogy nyisson egy topicot a cserebogarak párzási szokásairól, én meg majd a 8. postba beírom, hogy "xy az év lámája".

Nem, ne nézz hülyének pls, ez a szabály nálatok!

Mellesleg a Boldog Karácsonyt topicom címe szerintem minden volt csak szabálysértő nem. A postolók meg felfogták, hogy ez egy neked szánt ércelődés volt, és nem kezdtek el flamelni, hanem beírta mindenki, hogy "boldog karácsonyt neked is", azt szevasz. De ofc bezártad, mert te győzni akartál! :D

Még mindig egyszerűbb lenne, ha őszintén megmondanád, hogy nem tetszett, és ezért zártad be, minthogy itt jössz a felesleges szabályzatquotolással (lásd: URL = link).

A scammer/multi dolog alatt ricit értem, nagyon jól tudod.

Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Dec 25 2009 09:15am)
mesh mesh mesh mesh mesh mesh mesh mesh mesh bant bant bant bant bant bant bant bant envagyokalegjobbesti mindbutakvagytok


Tényleg nem érdekel.

This post was edited by -joey- on Dec 25 2009 02:26am
Banned
Posts: 1,997
Joined: May 14 2009
Gold: 0.00
Warn: 40%
Dec 25 2009 02:30am
Quote (-joey- @ Dec 25 2009 09:25am)
Növesszél már gerincet, ember...

"This topic was closed due to excessive flame".

Akkor most a te gondolatmenetedet követve: Topicot nem lehet nyitni olyan címmel, amiben valakit lámának titulálok (mert az eleve spam és flame topic lesz), viszont bármi másba beleokádhatom, hogy "xy egy buzi".

Ennélfogva megkérhetem Janou-t, hogy nyisson egy topicot a cserebogarak párzási szokásairól, én meg majd a 8. postba beírom, hogy "xy az év lámája".

Nem, ne nézz hülyének pls, ez a szabály nálatok!

Mellesleg a Boldog Karácsonyt topicom címe szerintem minden volt csak szabálysértő nem. A postolók meg felfogták, hogy ez egy neked szánt ércelődés volt, és nem kezdtek el flamelni, hanem beírta mindenki, hogy "boldog karácsonyt neked is", azt szevasz. De ofc bezártad, mert te győzni akartál! :D

Még mindig egyszerűbb lenne, ha őszintén megmondanád, hogy nem tetszett, és ezért zártad be, minthogy itt jössz a felesleges szabályzatquotolással (lásd: URL = link).

A scammer/multi dolog alatt ricit értem, nagyon jól tudod.



Tényleg nem érdekel.


ne vergödjél már
ugyis szar az oldalad, törödj bele

This post was edited by BeneGessir on Dec 25 2009 02:32am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 25 2009 02:33am
Quote (BeneGessir @ Dec 25 2009 09:30am)
ne vergödjél már
ugyis szar az oldalad


Neked meg sejtésem szerint
az életed
a helyesírásod
az itteni megítélésed
és gondolom a szüleiddel való viszonyod is, ha ide jársz kiélni magad.

És nem vergődök, sry, csak vitatkozok egy nálad okosabb emberrel. Tudom, hogy te ehhez máshogyan nem tudsz hozzászólni, csak így, mert agyilag korlátozva vagy. ;(
Banned
Posts: 1,997
Joined: May 14 2009
Gold: 0.00
Warn: 40%
Dec 25 2009 02:37am
Quote (-joey- @ Dec 25 2009 09:33am)
Neked meg sejtésem szerint
az életed
a helyesírásod
az itteni megítélésed
és gondolom a szüleiddel való viszonyod is, ha ide jársz kiélni magad.

És nem vergődök, sry, csak vitatkozok egy nálad okosabb emberrel. Tudom, hogy te ehhez máshogyan nem tudsz hozzászólni, csak így, mert agyilag korlátozva vagy. ;(


nekem mindenem perfect ty
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 25 2009 02:39am
Quote (BeneGessir @ Dec 25 2009 09:37am)
nekem mindenem perfect ty


De nem bírod felfogni ugye, hogy ez a topic nem azért nyílt, hogy ide verd a faszodat.

Leszarom, mit gondolsz az oldalamról, baromira nem azért vagyok itt, hogy veled játsszak.

Ha téged ennyire érdekel az oldalam, menj és nyiss neki egy topicot.
Banned
Posts: 1,997
Joined: May 14 2009
Gold: 0.00
Warn: 40%
Dec 25 2009 02:41am
Quote (-joey- @ Dec 25 2009 09:39am)
De nem bírod felfogni ugye, hogy ez a topic nem azért nyílt, hogy ide verd a faszodat.

Leszarom, mit gondolsz az oldalamról, baromira nem azért vagyok itt, hogy veled játsszak.

Ha téged ennyire érdekel az oldalam, menj és nyiss neki egy topicot.


ott verem a faszom ahol akarom
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 25 2009 02:41am
en meg mindig csak a te oldaladon leszek scammer :)
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 25 2009 02:43am
Quote (BeneGessir @ Dec 25 2009 09:41am)
ott verem a faszom ahol akarom


Gratulálok.

Lehet mégiscsak elküldöm faterodnak, mit művelsz itt. Az IP-címből úgyis lejött minden.

Elég nagy darab, ahogy láttam. Szokott verni? Azért vagy ilyen antiszociális?

Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Dec 25 2009 09:41am)
mesh


kk

This post was edited by -joey- on Dec 25 2009 02:43am
Banned
Posts: 1,997
Joined: May 14 2009
Gold: 0.00
Warn: 40%
Dec 25 2009 02:47am
Quote (-joey- @ Dec 25 2009 09:43am)
Gratulálok.

Lehet mégiscsak elküldöm faterodnak, mit művelsz itt. Az IP-címből úgyis lejött minden.

Elég nagy darab, ahogy láttam. Szokott verni? Azért vagy ilyen antiszociális?



kk


sztem öld meg magad :) ennél jobb karácsonyi ajándékot nem is kivánhatna a családod x^DD
Go Back To Magyar Topic List
Prev11516171819197Next
Add Reply New Topic New Poll