☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official RuneScape Topic
Prev
1
15
16
17
18
19
69
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 18235
Replies: 685
Track Topic
Klontar
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold
:
10,494.00
Trader:
Trusted
#161
Jan 9 2010 02:01pm
Quote (Tommy_hun @ 9 Jan 2010 20:52)
naja de ha jol beadja 2h 15 mondjuk az már 1/3 hpja kb ... de sosem adja be... mindig 5-7
de rangeddel 3at ütsz amig 2hval 1et és az átlaga sokkal jobb
magyarok3
Member
Posts: 4,005
Joined: Jun 11 2008
Gold
:
2.00
#162
Jan 9 2010 02:41pm
Quote (Ghostmasterq @ Nov 29 2009 11:51am)
Lista:
Sajager
Klontar
yupi
Tommy_hun
dávidd3623
őőő én
kicsit régi post
de én is ...
szeder
Banned
Posts: 2,383
Joined: May 6 2009
Gold
:
148.87
Warn: 10%
#163
Jan 9 2010 02:44pm
ha valakinek kell farm skil huzás pm eljen.
ha kicsi a munka 1-10.. ingyen megcsinálom csak trust kell, amugy meg ár alatt mert kevés a trustedem
Klontar
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold
:
10,494.00
Trader:
Trusted
#164
Jan 9 2010 02:59pm
Quote (szeder @ 9 Jan 2010 21:44)
ha valakinek kell farm skil huzás pm eljen.
ha kicsi a munka 1-10.. ingyen megcsinálom csak trust kell, amugy meg ár alatt mert kevés a trustedem
No offense de ha te fizetnél se engednélek fel az accomra
Tommy_hun
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold
:
24.00
#165
Jan 9 2010 02:59pm
meek kicsit pkzgatok f2p +1 worldbe
Klontar
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold
:
10,494.00
Trader:
Trusted
#166
Jan 9 2010 03:03pm
Quote (Tommy_hun @ 9 Jan 2010 21:59)
meek kicsit pkzgatok f2p +1 worldbe
+1 world az bounty world?
magyarok3
Member
Posts: 4,005
Joined: Jun 11 2008
Gold
:
2.00
#167
Jan 9 2010 03:04pm
itt ki p2p?
Gyuladze
Member
Posts: 12,982
Joined: Jul 19 2006
Gold
:
116.11
#168
Jan 9 2010 03:06pm
Quote (Klontar @ Jan 9 2010 09:59pm)
No offense de ha te fizetnél se engednélek fel az accomra
Már véresben toljátok a PvP-t ?
szeder
Banned
Posts: 2,383
Joined: May 6 2009
Gold
:
148.87
Warn: 10%
#169
Jan 9 2010 03:06pm
Quote (Klontar @ Jan 9 2010 08:59pm)
No offense de ha te fizetnél se engednélek fel az accomra
ezért kéne trusted még 1 pár..
szeder
Banned
Posts: 2,383
Joined: May 6 2009
Gold
:
148.87
Warn: 10%
#170
Jan 9 2010 03:07pm
Quote (magyarok3 @ Jan 9 2010 09:04pm)
itt ki p2p?
én az vagyok ha aktivan játszom, de most eléggé hanyagolok ezért nem veszek membert
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
15
16
17
18
19
69
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact