d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official RuneScape Topic
Prev1151617181969Next
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Jan 9 2010 02:01pm
Quote (Tommy_hun @ 9 Jan 2010 20:52)
naja de ha jol beadja 2h 15 mondjuk az már 1/3 hpja kb ... de sosem adja be... mindig 5-7


de rangeddel 3at ütsz amig 2hval 1et és az átlaga sokkal jobb
Member
Posts: 4,005
Joined: Jun 11 2008
Gold: 2.00
Jan 9 2010 02:41pm
Quote (Ghostmasterq @ Nov 29 2009 11:51am)
Lista:
Sajager
Klontar
yupi
Tommy_hun
dávidd3623
őőő én


kicsit régi post :O de én is ...
Banned
Posts: 2,383
Joined: May 6 2009
Gold: 148.87
Warn: 10%
Jan 9 2010 02:44pm
ha valakinek kell farm skil huzás pm eljen.
ha kicsi a munka 1-10.. ingyen megcsinálom csak trust kell, amugy meg ár alatt mert kevés a trustedem :D
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Jan 9 2010 02:59pm
Quote (szeder @ 9 Jan 2010 21:44)
ha valakinek kell farm skil huzás pm eljen.
ha kicsi a munka 1-10.. ingyen megcsinálom csak trust kell, amugy meg ár alatt mert kevés a trustedem :D


No offense de ha te fizetnél se engednélek fel az accomra
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Jan 9 2010 02:59pm
meek kicsit pkzgatok f2p +1 worldbe
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Jan 9 2010 03:03pm
Quote (Tommy_hun @ 9 Jan 2010 21:59)
meek kicsit pkzgatok  f2p +1 worldbe


+1 world az bounty world?
Member
Posts: 4,005
Joined: Jun 11 2008
Gold: 2.00
Jan 9 2010 03:04pm
itt ki p2p?
Member
Posts: 12,982
Joined: Jul 19 2006
Gold: 116.11
Jan 9 2010 03:06pm
Quote (Klontar @ Jan 9 2010 09:59pm)
No offense de ha te fizetnél se engednélek fel az accomra


Már véresben toljátok a PvP-t ? :)
Banned
Posts: 2,383
Joined: May 6 2009
Gold: 148.87
Warn: 10%
Jan 9 2010 03:06pm
Quote (Klontar @ Jan 9 2010 08:59pm)
No offense de ha te fizetnél se engednélek fel az accomra


ezért kéne trusted még 1 pár..
Banned
Posts: 2,383
Joined: May 6 2009
Gold: 148.87
Warn: 10%
Jan 9 2010 03:07pm
Quote (magyarok3 @ Jan 9 2010 09:04pm)
itt ki p2p?


én az vagyok ha aktivan játszom, de most eléggé hanyagolok ezért nem veszek membert
Go Back To Magyar Topic List
Prev1151617181969Next
Add Reply New Topic New Poll