d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Egy Nagy Rakás S Z A R Fuxy?
Prev1151617181926Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 10 2009 01:29pm
Quote (GoreKnight9 @ Fri, 10 Jul 2009, 21:28)
rolad is lehetne meselni tamaska


én kevesebbet buktam xGurken
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jul 10 2009 01:29pm
Quote (GoreKnight9 @ Fri, 10 Jul 2009, 20:28)
rolad is lehetne meselni tamaska


MINDENKINEK VAN VAJ A FÜLE MÖGÖTT
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 10 2009 01:29pm
füxy a balatonfüredi fenegyerek!
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 10 2009 01:29pm
Quote (Janou @ Fri, Jul 10 2009, 08:26pm)
ez viszont fakin true


ennyi volt a sörözés?


Én nem voltam sörözni :\ Haza kellett jönnöm intézkedni ezt azt. De jövő héten mostmár tényleg legyen valami.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 10 2009 01:29pm
Quote (Janou @ Fri, 10 Jul 2009, 21:29)
MINDENKINEK VAN VAJ A FÜLE MÖGÖTT


raj jancsika nem vaj

Quote (Nerz8 @ Fri, 10 Jul 2009, 21:29)
füxy a balatonfüredi fenegyerek!


nyolcdé

This post was edited by GoreKnight9 on Jul 10 2009 01:30pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 10 2009 01:30pm
Quote (josheide @ Fri, 10 Jul 2009, 19:29)
én kevesebbet buktam xGurken


Mi ez az xGurke? Valami szerencsejáték? :D
Banned
Posts: 4,355
Joined: Oct 27 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jul 10 2009 01:30pm
Quote (Baleee @ Fri, Jul 10 2009, 07:28pm)
Sosem árt. ^^ Nem tudsz mindent alapból. A kama sutra, is az azért íródott (eredetileg) asszem, hogy a nők el tudják, magukat juttatni a csúcsra. >.< Csak kicsit megváltozott az évek alatt...


Meg a férfiak legnagyobb része eleve rossz úton indul el... egy kezemen meg tudom számolni, hány természetes tehetséget ismerek, akiből igazán jó csajozós lesz alapból!

Quote (Baleee @ Fri, Jul 10 2009, 07:30pm)
Mi ez az xGurke? Valami szerencsejáték? :D


lol

This post was edited by Anal_Jesus on Jul 10 2009 01:30pm
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jul 10 2009 01:30pm
Quote (beni @ Fri, 10 Jul 2009, 20:29)
Én nem voltam sörözni :\ Haza kellett jönnöm intézkedni ezt azt. De jövő héten mostmár tényleg legyen valami.


kk

Várnában leszek a tengerparton
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
Jul 10 2009 01:30pm
igen és még nem is donol
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 10 2009 01:30pm
Quote (Janou @ Fri, Jul 10 2009, 08:27pm)
én ma benivel szeretnék spamolni


Arra gondoltam, hogy az este hátralevő részében elmerülök egy könyv olvasásában, de itt legalább én is fűzhetem a postok sorát a passzívnak titulálható olvasáson túl!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1151617181926Next
Closed New Topic New Poll