Quote (cor-angar @ Sun, 24 May 2009, 22:42)
Ontopic:
Gratulálok Lac2uska!!!!
Remélem minden összejön nektek.
Nagy felelősség amit vállaltok, de mindenképpen dicséretreméltó.
Jó dolog hogy vannak akik ilyen fiatalon is el mernek vállalni egy gyereket.
Tisztelet!
Offtopic:
Mindig jókat nevetek mikor még vannak olyanok akik komolyan elhiszik hogy lacuska personal pikcsörje valódi.
Hasonlóakat kívánok, a legnagyobb öröm egy gyermek, rothadt kis ingyenélő!
