d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ma Megyunk Ultrahangra
Prev1151617181958Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 9,576
Joined: Jul 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
May 24 2009 02:42pm
Quote (josheide @ Sun, 24 May 2009, 22:41)
Ha már a +1 nem számít értelemnek, akkor tényleg kezd megjavulni a hunsub ^^


de ezzel is megvolt a +1 :D
Member
Posts: 5,981
Joined: Oct 15 2005
Gold: 3,038.43
May 24 2009 02:42pm
Ontopic:

Gratulálok Lac2uska!!!!

Remélem minden összejön nektek.

Nagy felelősség amit vállaltok, de mindenképpen dicséretreméltó.

Jó dolog hogy vannak akik ilyen fiatalon is el mernek vállalni egy gyereket.

Tisztelet!


Offtopic:

Mindig jókat nevetek mikor még vannak olyanok akik komolyan elhiszik hogy lacuska personal pikcsörje valódi.

Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 24 2009 02:43pm
Quote (josheide @ Sun, 24 May 2009, 22:41)
Ha már a +1 nem számít értelemnek, akkor tényleg kezd megjavulni a hunsub ^^


a +1 megvolt ;P
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 24 2009 02:43pm
Quote (josheide @ Sun, May 24 2009, 09:41pm)
Ha már a +1 nem számít értelemnek, akkor tényleg kezd megjavulni a hunsub ^^


nekem d2 traden kívül nem számít a postcount...
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 24 2009 02:43pm
Quote (goreisnub @ Sun, 24 May 2009, 22:42)
de ezzel is megvolt a +1 :D


Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 24 2009 02:43pm
Quote (cor-angar @ Sun, 24 May 2009, 22:42)
Ontopic:

Gratulálok Lac2uska!!!!

Remélem minden összejön nektek.

Nagy felelősség amit vállaltok, de mindenképpen dicséretreméltó.

Jó dolog hogy vannak akik ilyen fiatalon is el mernek vállalni egy gyereket.

Tisztelet!

Offtopic:

Mindig jókat nevetek mikor még vannak olyanok akik komolyan elhiszik hogy lacuska personal pikcsörje valódi.


Hasonlóakat kívánok, a legnagyobb öröm egy gyermek, rothadt kis ingyenélő! :wub:

Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 24 2009 02:44pm
Quote (Megas_heroes @ Sun, May 24 2009, 08:43pm)
nekem d2 traden kívül nem számít a postcount...


mintha ott nem lenne mind1

na, nem akarom elrontani a szép postcountomat, meg amugyis hnap 5kor kelek
Jó8

This post was edited by xGurke on May 24 2009 02:45pm
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 24 2009 02:45pm
Quote (sylKE @ Sun, 24 May 2009, 22:36)
mentem aludni, mert ebböl nem lett semmi :(
O.o  XDDDDDDDDDDDDDD
csö.


jóéjt szilem :hug:
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
May 24 2009 02:47pm
Quote (cor-angar @ Sun, May 24 2009, 08:42pm)
Ontopic:

Gratulálok Lac2uska!!!!

Remélem minden összejön nektek.

Nagy felelősség amit vállaltok, de mindenképpen dicséretreméltó.

Jó dolog hogy vannak akik ilyen fiatalon is el mernek vállalni egy gyereket.

Tisztelet!

Offtopic:

Mindig jókat nevetek mikor még vannak olyanok akik komolyan elhiszik hogy lacuska personal pikcsörje valódi.



Te elhitted hogy az nem valódi? :O

Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 24 2009 02:48pm
Quote (xGurke @ Sun, May 24 2009, 09:44pm)
mintha ott nem lenne mind1


számomra nem

egyébként ha ennyire kötözködhetnéked van menj, verj meg pár cigányt, hátha lenyugszol :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1151617181958Next
Add Reply New Topic New Poll