trollra bot a late gameben való telózás miatt ha meghal vki sok idő mire újraéled és be lehet verni a barakkokat eleinte pt és késöbb kicserélem botra ,butter tök alap nem is tudom mjollnir hogy jutott eszetekbe ,buriza is tök alap sok as sok crit ,sata alap visszatölti a hp-ját ,assault a még több as és armor miatt valamit mehet rá a végén egy aegis esetleg ,ha temérdek pénzed van akkor divine vagy mkb esetleg egy yasha ,ha sok a spellezős akkor bkb vagy hood ha van void akkor blade mail ha sok a tank akkor egy hot ,invisek ellen dust vagy ward
This post was edited by kidam on Feb 8 2009 11:25am