d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota Topic
Prev115161718191046Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,943
Joined: Nov 24 2008
Gold: 14.37
Warn: 100%
Feb 8 2009 10:48am
nem tudom ki írta ,h lycan nem imba meg mesélte a baromságait.




alig imba.
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,154.56
Feb 8 2009 10:53am
Quote (jspogmg @ Sun, 8 Feb 2009, 12:33)
elirtam, nekem a konkrét w3 kéne


battle.net-rol letoltheto ^^
Member
Posts: 4,943
Joined: Nov 24 2008
Gold: 14.37
Warn: 100%
Feb 8 2009 10:54am
Quote (vtibor @ Sun, Feb 8 2009, 04:53pm)
battle.net-rol letoltheto ^^


vétibi veled régen atztam : - (
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Feb 8 2009 10:56am
Quote (ikszipszilon @ Sun, Feb 8 2009, 05:48pm)
nem tudom ki írta ,h lycan nem imba meg mesélte a baromságait.

http://i44.tinypic.com/k9zwnq.jpg

alig imba.


Azzal az Epic)Fail nevüvel én mennyit dotáztam már... happy.gif sleep.gif
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,154.56
Feb 8 2009 10:57am
Quote (ikszipszilon @ Sun, 8 Feb 2009, 17:54)
vétibi veled régen atztam : - (


micsinaltal?
Member
Posts: 4,943
Joined: Nov 24 2008
Gold: 14.37
Warn: 100%
Feb 8 2009 11:14am
Quote (Klontar @ Sun, Feb 8 2009, 04:56pm)
Azzal az Epic)Fail nevüvel én mennyit dotáztam már... happy.gif sleep.gif


kajakra ? : D
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Feb 8 2009 11:15am
Quote (vtibor @ Sun, 8 Feb 2009, 17:57)
micsinaltal?


AT - Arranged Team
Member
Posts: 1,084
Joined: Nov 8 2008
Gold: 0.00
Feb 8 2009 11:20am
trollra bot a late gameben való telózás miatt ha meghal vki sok idő mire újraéled és be lehet verni a barakkokat eleinte pt és késöbb kicserélem botra ,butter tök alap nem is tudom mjollnir hogy jutott eszetekbe ,buriza is tök alap sok as sok crit ,sata alap visszatölti a hp-ját ,assault a még több as és armor miatt valamit mehet rá a végén egy aegis esetleg ,ha temérdek pénzed van akkor divine vagy mkb esetleg egy yasha ,ha sok a spellezős akkor bkb vagy hood ha van void akkor blade mail ha sok a tank akkor egy hot ,invisek ellen dust vagy ward

This post was edited by kidam on Feb 8 2009 11:25am
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Feb 8 2009 11:25am
Quote (vtibor @ Sun, Feb 8 2009, 04:53pm)
battle.net-rol letoltheto ^^


le, de nekem nincs keyem és egyelőre csak singlezni akarok..
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Feb 8 2009 11:26am
Quote (ikszipszilon @ Sun, Feb 8 2009, 06:14pm)
kajakra ? : D


Igen, folyton egy gamebe kerültem vele anno.

Moszik @ warcraft III vagyok.
Go Back To Magyar Topic List
Prev115161718191046Next
Add Reply New Topic New Poll