Quote (Senee @ 20 Aug 2013 12:34)
shiiiet so cute
falnám
3 User(s) are reading this topic (0 Guests and 1 Anonymous): bigzolie, Oberon_os
milyen érzés, hogy huszon x évesen soha többet nem nyúlhatsz hozzá senki máshoz életed végéig?!
Felfogás kérdése. Soha nem voltam az a nőcsábász, nők tetemes része ha külalakra meg is mozgatta a fantáziám, más téren nem igen, émmeg nem vagyok az egy éjszakás kapcsolatok híve. Így persze, ha jó nőt látok beugrik a reflex hogy megkúrnám, de tudom hogy ha nem lenne feleségem, akkor sem történne meg ilyesmi. Egyébként tudom, nyálasan hangzik, de van olyan hogy nem is akarsz máshoz nyúlni életed végéig, miután ráakadtál valakire. Nem attól lesz tartalmas az ember élete, hogy cipőméreténél nagyobb mennyiségű nővel került össze, mint ahogy házasság után sem lesz sivárabb az életed, mint előtte - csak más persze.
Egyébként 30, következő hónapban... Huhh, sok ezt leírni is. Mondjuk ez sokat nem változtat, ahogy mondtam, attól még nem "éltem ki magam" 1x-2x évesen sem, viszonylag hosszú kapcsolataim voltak csak.