te mit csinálnál amúgy srsly?
nyilván ha leorditod a fejét + jól el is vered akkor megjegyzi az kurvaisten, h nem csinálunk ilyet
de az is nyilvánvaló, hogy nem azért csinálta, hogy kibasszon veled; adni akart valamit mert szeret.. az más kérdés, hogy a maga hülye ovis módján.....
szépen leülsz, megköszönöd, mondod aranyos de ez és ez és elkezded neki magyarázni, hogy ez miért rossz; meg festés meg pénz meg mennyit dolgoztál meg ilyenek!? nyilván megmarad benne az egészből azon kívül, hogy megköszönted bármi is (vagy így összeconfusálódik hogy most örültél de mégse csináljon többé ilyet?! etc)
sose tudhatod mi a helyes lépés és mennyire kell odahatni, mivel sérted meg, mivel okozol kárt etc
https://36.media.tumblr.com/0b9fdc8ea82cdee01493d8e118c0f11e/tumblr_nqdaszffAZ1rakka3o1_500.jpgbár nemtom minek írtam ezt ide..... nyilván mindenki szétverné a fejét meg eltörné a kezét
Ezért nem kell gyerek soha, inkább otthon verem a faszomat minthogy ezekkel szaporodjak..