d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev11581591601611624765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 29 2015 12:30pm
Quote (Senee @ 29 Jun 2015 18:27)
te mit csinálnál amúgy srsly?

nyilván ha leorditod a fejét + jól el is vered akkor megjegyzi az kurvaisten, h nem csinálunk ilyet
de az is nyilvánvaló, hogy nem azért csinálta, hogy kibasszon veled; adni akart valamit mert szeret.. az más kérdés, hogy a maga hülye ovis módján.....
szépen leülsz, megköszönöd, mondod aranyos de ez és ez és elkezded neki magyarázni, hogy ez miért rossz; meg festés meg pénz meg mennyit dolgoztál meg ilyenek!? nyilván megmarad benne az egészből azon kívül, hogy megköszönted bármi is (vagy így összeconfusálódik hogy most örültél de mégse csináljon többé ilyet?! etc)

sose tudhatod mi a helyes lépés és mennyire kell odahatni, mivel sérted meg, mivel okozol kárt etc


https://36.media.tumblr.com/0b9fdc8ea82cdee01493d8e118c0f11e/tumblr_nqdaszffAZ1rakka3o1_500.jpg





bár nemtom minek írtam ezt ide..... nyilván mindenki szétverné a fejét meg eltörné a kezét


Ezért nem kell gyerek soha, inkább otthon verem a faszomat minthogy ezekkel szaporodjak..
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 29 2015 12:33pm
Quote (Smat @ 29 Jun 2015 18:58)
Akkor mashogy kerdezem.
Van itt olyan aki be akar baszni, négyhuszalni jovoheten pesten?


Vegulis miert ne
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 29 2015 12:35pm
Quote (josheide @ 29 Jun 2015 18:33)
Vegulis miert ne


Csináljak neki topicot a hét vége felé vagy inkább fb-n egy "konferenciát"?

/e
Ja és ha tudnátok helyet mondani ahová érdemes menni azt megköszönném, máskülönben eltévedek pesten mint geci a fuben..

This post was edited by Smat on Jun 29 2015 12:36pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 29 2015 01:24pm
Quote (Smat @ 29 Jun 2015 20:35)
Csináljak neki topicot a hét vége felé vagy inkább fb-n egy "konferenciát"?

/e
Ja és ha tudnátok helyet mondani ahová érdemes menni azt megköszönném, máskülönben eltévedek pesten mint geci a fuben..


Angliaba.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jun 29 2015 01:35pm
Quote (jarabekg @ 29 Jun 2015 15:00)
nehogy elvesszen


jártam vele régebben
kicsit beképzelt csaj sztem, de durván jó volt az ágyban!

This post was edited by ElCapitano on Jun 29 2015 01:35pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 29 2015 01:39pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 29 2015 01:50pm
Quote (ElCapitano @ 29 Jun 2015 21:35)
jártam vele régebben
kicsit beképzelt csaj sztem, de durván jó volt az ágyban!


Lecsekkoltam.
Valoban.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 29 2015 01:51pm
Quote (Baleee @ 29 Jun 2015 21:50)
Lecsekkoltam.
Valoban.


Jah, tiszta beképzelt és jó az ágyban.

This post was edited by CyberPunk666 on Jun 29 2015 01:51pm
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 29 2015 03:07pm
Quote (ElCapitano @ 29 Jun 2015 21:35)
jártam vele régebben
kicsit beképzelt csaj sztem, de durván jó volt az ágyban!


toltsd fel mashova a kepet, mert ezt nem tolti be
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 29 2015 04:27pm
Hogy miert most kell teherbe baszniuk a kurva annyukat a telekomosoknak es szar a net egesz nap ejfelkor meg teljesen elmegy amikor lenne egy napom jatszani azt nem fogom megerteni
Hihetetlen basszameg
Es az ugyfelszolgalat se kapcsol hogy elkuldhessem a faszomba mert "atlagon feluli terheles van kerjuk varjon"
Go Back To Magyar Topic List
Prev11581591601611624765Next
Add Reply New Topic New Poll