d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev1158159160161162197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Sep 25 2010 10:38am
Quote (Cpt_Ghost @ 25 Sep 2010 18:37)
elmagyaráznám akkor mégegyszer
az a fasznyomorék azért kapott csak érte egy napot mert pm reportoltam lc3-nak
Máskülönben nem kapott volna SEMMIT
mert a mod aki nekem adta a warnt szart megnézni hogy mivan, és arra adott nekem hogy ÉN RAKTAM BELE A KIBASZOTT QUOTEBA
és ezt onnan tudom hogy epilol azt írta vissza hogy you posted a fake quote, nyilvan en fakeltem azt a szart baszdmeg
meg a warnlogban is posting van
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kurvara postoltam de a plane az hogy mire a mod megjott mar kiediteltem a buzi quotebol
nyugodtan teherbe baszhatja a jo buzi kurva anyjat


oks
Member
Posts: 192
Joined: Sep 1 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 25 2010 10:39am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 25 2010 06:37pm)
elmagyaráznám akkor mégegyszer
az a fasznyomorék azért kapott csak érte egy napot mert pm reportoltam lc3-nak
Máskülönben nem kapott volna SEMMIT
mert a mod aki nekem adta a warnt szart megnézni hogy mivan, és arra adott nekem hogy ÉN RAKTAM BELE A KIBASZOTT QUOTEBA
és ezt onnan tudom hogy epilol azt írta vissza hogy you posted a fake quote, nyilvan en fakeltem azt a szart baszdmeg
meg a warnlogban is posting van
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kurvara postoltam de a plane az hogy mire a mod megjott mar kiediteltem a buzi quotebol
nyugodtan teherbe baszhatja a jo buzi kurva anyjat


csinálsz addig egy multit azt jól van, ja, hogy az már [x]
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Sep 25 2010 10:50am
Quote (Cpt_Ghost @ 25 Sep 2010 18:37)
elmagyaráznám akkor mégegyszer
az a fasznyomorék azért kapott csak érte egy napot mert pm reportoltam lc3-nak
Máskülönben nem kapott volna SEMMIT
mert a mod aki nekem adta a warnt szart megnézni hogy mivan, és arra adott nekem hogy ÉN RAKTAM BELE A KIBASZOTT QUOTEBA
és ezt onnan tudom hogy epilol azt írta vissza hogy you posted a fake quote, nyilvan en fakeltem azt a szart baszdmeg
meg a warnlogban is posting van
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kurvara postoltam de a plane az hogy mire a mod megjott mar kiediteltem a buzi quotebol
nyugodtan teherbe baszhatja a jo buzi kurva anyjat


Ennyit vergődni 10%-ért? Oké.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 25 2010 10:51am
Quote (Ghostmasterq @ 25 Sep 2010 18:50)
Ennyit vergődni 10%-ért? Oké.


nem a 10%-ért vergődöm hanem a nyomorékságért ami ahhoz vezetett
ha tényleg jogosan kaptam volna, meg mellé a 21 nap suspit akkor nem itt sírnék elhiheted
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Sep 25 2010 10:54am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 25 2010 04:51pm)
nem a 10%-ért vergődöm hanem a nyomorékságért ami ahhoz vezetett
ha tényleg jogosan kaptam volna, meg mellé a 21 nap suspit akkor nem itt sírnék elhiheted


hanem nyitnal rola uj topicot
oh wait
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Sep 25 2010 10:55am
Quote (Cpt_Ghost @ 25 Sep 2010 18:51)
nem a 10%-ért vergődöm hanem a nyomorékságért ami ahhoz vezetett
ha tényleg jogosan kaptam volna, meg mellé a 21 nap suspit akkor nem itt sírnék elhiheted


Ha jól értem azért szenvedsz, mert sub0 2 napot kapott,te 21-et. Nem megérte? Legalább nincs itt, úgyis útáltad :D

This post was edited by Ghostmasterq on Sep 25 2010 11:02am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 25 2010 10:58am
Quote (Ghostmasterq @ 25 Sep 2010 18:55)
Ha jól értem, azért kaptál 10%-ot mert sub0 kapott összesen 2 napot,te 21-et. Nem megérte? Legalább most nincs itt.


ez eléggé csapágy lett
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Sep 25 2010 11:01am
Quote (Cpt_Ghost @ 25 Sep 2010 18:51)
nem a 10%-ért vergődöm hanem a nyomorékságért ami ahhoz vezetett
ha tényleg jogosan kaptam volna, meg mellé a 21 nap suspit akkor nem itt sírnék elhiheted


Ha a postodban egy másodpercre is benne volt a csillagok ára, akkor a warn jogos. (Nem mintha d2jsp nélkül töltötted volna a 21 nap suspendet...)
És az indokot elmondta EpiLOL, ha szerinted az az indok nem kielégítő miért nem kérdeztél vissza rá/kérdezel vissza rá? Ha meg már visszakérdeztél rá, akkor meg ne rageld be mindenhova, várdd meg a választ türelemmel.


A spamot meg hagyjátok abba pls ebben a topicban, és ez rád is vonatkozik.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 25 2010 11:03am
most már kezd unalmas lenni.
ha postolok valamit akkor leszel szíves quoteolni, hogy abbahagyd újabb 21 napra?

Nem kell egyetérteni a szabályzattal, és az ellen sem tudsz semmit tenni, ha tök jogtalanul kapsz 40%-t. így jártál, lépj tovább.
Tökmind1, azt csinálnak amit akarnak. megszokod vagy megszöksz.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 25 2010 11:05am
Quote (Klontar @ 25 Sep 2010 19:01)
Ha a postodban egy másodpercre is benne volt a csillagok ára, akkor a warn jogos. (Nem mintha d2jsp nélkül töltötted volna a 21 nap suspendet...)
És az indokot elmondta EpiLOL, ha szerinted az az indok nem kielégítő miért nem kérdeztél vissza rá/kérdezel vissza rá? Ha meg már visszakérdeztél rá, akkor meg ne rageld be mindenhova, várdd meg a választ türelemmel.


A spamot meg hagyjátok abba pls ebben a topicban, és ez rád is vonatkozik.


már tegnap előtt elküldtem screenshottal együtt az egész baszást de szarik rá, és ez az ami különösen felbasz
Last Seen: 31 seconds ago
Local Time: 19:03
Last Post: 3 hours ago
Quote (CyberPunk666 @ 25 Sep 2010 19:03)
most már kezd unalmas lenni.
ha postolok valamit akkor leszel szíves quoteolni, hogy abbahagyd újabb 21 napra?

Nem kell egyetérteni a szabályzattal, és az ellen sem tudsz semmit tenni, ha tök jogtalanul kapsz 40%-t. így jártál, lépj tovább.
Tökmind1, azt csinálnak amit akarnak. megszokod vagy megszöksz.


ja, kurvajóvagy, csináljál már úgy mintha nyitottam volna neki 6 topicot
ne olvassad ezt a topicot ha nem vagy rá kíváncsi
Go Back To Magyar Topic List
Prev1158159160161162197Next
Add Reply New Topic New Poll