Quote (Klontar @ 25 Sep 2010 19:01)
Ha a postodban egy másodpercre is benne volt a csillagok ára, akkor a warn jogos. (Nem mintha d2jsp nélkül töltötted volna a 21 nap suspendet...)
És az indokot elmondta EpiLOL, ha szerinted az az indok nem kielégítő miért nem kérdeztél vissza rá/kérdezel vissza rá? Ha meg már visszakérdeztél rá, akkor meg ne rageld be mindenhova, várdd meg a választ türelemmel.
A spamot meg hagyjátok abba pls ebben a topicban, és ez rád is vonatkozik.
már tegnap előtt elküldtem screenshottal együtt az egész baszást de szarik rá, és ez az ami különösen felbasz
Last Seen: 31 seconds ago
Local Time: 19:03
Last Post: 3 hours ago
Quote (CyberPunk666 @ 25 Sep 2010 19:03)
most már kezd unalmas lenni.
ha postolok valamit akkor leszel szíves quoteolni, hogy abbahagyd újabb 21 napra?
Nem kell egyetérteni a szabályzattal, és az ellen sem tudsz semmit tenni, ha tök jogtalanul kapsz 40%-t. így jártál, lépj tovább.
Tökmind1, azt csinálnak amit akarnak. megszokod vagy megszöksz.
ja, kurvajóvagy, csináljál már úgy mintha nyitottam volna neki 6 topicot
ne olvassad ezt a topicot ha nem vagy rá kíváncsi