d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev11581591601611621650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
Oct 14 2009 06:39am
Quote (ElCapitano @ Wed, Oct 14 2009, 12:33pm)
V for Vendetta

Hát nekem nagyon tetszett, tényleg szórakoztató film. Igaz hogy a diktatúra kicsit nevetségesre sikeredett, drágább lett a víz, a vaj megszünt, viszont helyette van plazma tévé, meg vadi új bútorok és frissen csapolt sör. :D
Szóval inkább az a elgondolkodtató köntösbe öltöztetett, b kategóriás unaloműző film.


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=36189283&f=129&o=0
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Oct 14 2009 06:40am
Quote (Frostler @ Wed, 14 Oct 2009, 13:39)


Én végig jól szórakoztam szóval megéri megnézni.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Oct 15 2009 01:35am
zack és miri pornot forgat

kevin smith filmje, ennel tobbet szerintem nem kell mondanom :thumbsup:
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Oct 15 2009 01:37am
Quote (lacketto @ Thu, 15 Oct 2009, 08:35)
zack és miri pornot forgat

kevin smith filmje, ennel tobbet szerintem nem kell mondanom :thumbsup:


Nekem nem tetszett.. Vicces meg minden, de az a generic Seth Rogen film, amiben ugyan az a humor, mint az elozoben (lasd; Pineapple Express, Superbad, etc).
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Oct 16 2009 03:22am
Quote (Oberon_os @ Thu, 11 Dec 2008, 05:34)
Én is a minap néztem meg. Azt hittem azért lett híres merthogy Hearth Ledger, és tényleg, egy geciunalmas film volt felesleges fellengzéssel, régi részekhez képest egy új 5let felmutatásával, amit eröltetetten nyomtak is, uccsó fél órában percenként POFÁMBA tolták, nehogy asziggyem ám hogy ez olyan régi betmen kopi. Pedig jó lett volna ha az, mert semmit nem éreztem a régi jó gádem sziti hangulatából (fostalicska modern városban játszódott, nem a mocsok és fertő bugyrában). Szóval még a biztos alapot is elbaszta rendesen. Ezen az, hogy egy szinész túljátsza a szerepét (mégha néhol jól is teszi) kurvára nem tud segíteni.


this, nagyon this
tegnap néztem meg, semmi "régi batman feeling"
kb végiguntam a 2 és fél órát

meg megnéztem a terminator salvationt, egy fokkal jobb ugyan de az se tudott lenyűgözni
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Oct 16 2009 03:58am
Egy maréknyi dollárért...

nekem nagyon tetszett. elkezdtem régi westerneket nézni. ezt most láttam először
Member
Posts: 39,201
Joined: Oct 15 2006
Gold: 250.00
Oct 17 2009 03:11am
Goodfellas

Robert de Niro, Joe Pechi, Ray Liotta

eszmeletlen egy jo maffias film
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Oct 17 2009 03:18am
Quote (Ateec @ Sat, 17 Oct 2009, 10:11)
Goodfellas

Robert de Niro, Joe Pechi, Ray Liotta

eszmeletlen egy jo maffias film


paran szerepelnek belole a Sopranosban is
pl. a pszichologus csaj
Member
Posts: 39,201
Joined: Oct 15 2006
Gold: 250.00
Oct 17 2009 03:21am
Quote (A122 @ Sat, 17 Oct 2009, 11:18)
paran szerepelnek belole a Sopranosban is
pl. a pszichologus csaj


bittos megnezem azt is akkor:)

Nekem spec a Casinora hasonlit, az egyik kedvenc filmem
es mocskosul nem ertem Joe Pechi miert adta le ennyire amikor a koszos kis McCauly-val megcsinaltak a reszkessetek betöröket.
Sokkal jobb szinesz annal mint ilyen szarokba jatszon....
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Oct 17 2009 03:26am
Quote (Ateec @ Sat, 17 Oct 2009, 10:21)
bittos megnezem azt is akkor:)

Nekem spec a Casinora hasonlit, az egyik kedvenc filmem
es mocskosul nem ertem Joe Pechi miert adta le ennyire amikor a koszos kis McCauly-val megcsinaltak a reszkessetek betöröket.
Sokkal jobb szinesz annal mint ilyen szarokba jatszon....


The Sopranos = Maffiozok
ez egy sorozat
itthon is fut asszem vasnap ejfel korul rtlen


http://www.imdb.com/title/tt0141842/
9.5 ertekeles nem gyenge
Go Back To Magyar Topic List
Prev11581591601611621650Next
Add Reply New Topic New Poll