Quote (Oberon_os @ Thu, 11 Dec 2008, 05:34)
Én is a minap néztem meg. Azt hittem azért lett híres merthogy Hearth Ledger, és tényleg, egy geciunalmas film volt felesleges fellengzéssel, régi részekhez képest egy új 5let felmutatásával, amit eröltetetten nyomtak is, uccsó fél órában percenként POFÁMBA tolták, nehogy asziggyem ám hogy ez olyan régi betmen kopi. Pedig jó lett volna ha az, mert semmit nem éreztem a régi jó gádem sziti hangulatából (fostalicska modern városban játszódott, nem a mocsok és fertő bugyrában). Szóval még a biztos alapot is elbaszta rendesen. Ezen az, hogy egy szinész túljátsza a szerepét (mégha néhol jól is teszi) kurvára nem tud segíteni.
this, nagyon this
tegnap néztem meg, semmi "régi batman feeling"
kb végiguntam a 2 és fél órát
meg megnéztem a terminator salvationt, egy fokkal jobb ugyan de az se tudott lenyűgözni