Quote (Volvodka @ 25 Jul 2013 21:48)
Lehet, de képzelj el egy nagyon szép arcú csajt 200 kilósan... Egyből meggondolod az előbbi feltevésedet.

Szerintem akkor szép egy nő, ha a teste is meg az arca is rendben van és ehhez még jól ápolt is.
Ezt a csajt, amit beraktál viszont nem dugnám meg...(ronda a szemöldöke és a szája is furcsa)
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/968988_631839680162421_1636803024_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/969770_640436692636053_1842742717_n.jpg
Birthday: 28 Nov (Female)
mehh
Quote (Senee @ 25 Jul 2013 20:48)
Az a baj, csomóatok képein a mell, segg meg test dominál.. nem azt mondom, hogy az nem fontos, meg szép is ofc
Csak ha SZÉP NŐ két szót hallom; elsősorban az arc az amit (én személy szerint) megnézek, ha az nem szép hiába szép a test
test/testrész =! szép nő
http://1.ii.gl/JhFWu.png
Aliya :))))))))))
egyébként meg ennek pont gecicsunya az arca.
This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 25 2013 02:58pm