Quote (fahrii @ Mar 26 2010 07:31pm)
eddig én se csináltam, csak utóbbi időbe feljött 1 kis felesleg szóval rákényszerülök
nyárra le kéne menni legalább 90ig
15-20 fok van odakint
az miért nem jó?
Quote (hedgehogsword @ Mar 26 2010 07:11pm)
hogy baszottnehéz és matekundora lesz tőle az embernek a végére.
akkor már értem, hogy 6 éve miért csak a nővérem matekozott velem, ha valamit nem értettem..
bár azért mindketten elkezdték idén a doktori képzést :c
Quote (fahrii @ Mar 26 2010 07:34pm)
mert kinnt önkénytelenül is visszavehetek a tempón néha, itt meg max leesek a padról
hergelj fel 10 éhes pitbullt
bár valószínüleg elkapnának, legalább a súlyfelesleg probléma megoldódna
This post was edited by jspogmg on Mar 26 2010 01:35pm