d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1158115821583158415853048Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 26 2010 01:28pm
Közérdekű közlemény:
Futópadon ne aerobozzatok zokniba.
50 perc séta után azt vettem észre h "felcsúszott" a bőr a talpamon és gecire ég
FFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 26 2010 01:29pm
Quote (fahrii @ 26 Mar 2010 21:28)
Közérdekű közlemény:
Futópadon ne aerobozzatok zokniba.
50 perc séta után azt vettem észre h "felcsúszott" a bőr a talpamon és gecire ég
FFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU


nem szoktam futópadon futni... :D
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 26 2010 01:31pm
Quote (RRC @ Mar 26 2010 08:29pm)
nem szoktam futópadon futni... :D


eddig én se csináltam, csak utóbbi időbe feljött 1 kis felesleg szóval rákényszerülök
nyárra le kéne menni legalább 90ig

This post was edited by fahrii on Mar 26 2010 01:31pm
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
Mar 26 2010 01:32pm
Quote (fahrii @ Mar 26 2010 07:28pm)
Közérdekű közlemény:
Futópadon ne aerobozzatok zokniba.
50 perc séta után azt vettem észre h "felcsúszott" a bőr a talpamon és gecire ég
FFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU


és az aranyerd is felcsúszott ami kilóg most az orrodon
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 26 2010 01:32pm
Quote (Frostler @ Mar 26 2010 08:32pm)
és az aranyerd is felcsúszott ami kilóg most az orrodon


na gtfo
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Mar 26 2010 01:32pm
Quote (fahrii @ Mar 26 2010 07:31pm)
eddig én se csináltam, csak utóbbi időbe feljött 1 kis felesleg szóval rákényszerülök
nyárra le kéne menni legalább 90ig


15-20 fok van odakint
az miért nem jó?
Quote (hedgehogsword @ Mar 26 2010 07:11pm)
hogy baszottnehéz és matekundora lesz tőle az embernek a végére.

akkor már értem, hogy 6 éve miért csak a nővérem matekozott velem, ha valamit nem értettem..
bár azért mindketten elkezdték idén a doktori képzést :c
Quote (fahrii @ Mar 26 2010 07:34pm)
mert kinnt önkénytelenül is visszavehetek a tempón néha, itt meg max leesek a padról


hergelj fel 10 éhes pitbullt
bár valószínüleg elkapnának, legalább a súlyfelesleg probléma megoldódna

This post was edited by jspogmg on Mar 26 2010 01:35pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 26 2010 01:34pm
Quote (jspogmg @ Mar 26 2010 08:32pm)
15-20 fok van odakint
az miért nem jó?


mert kinnt önkénytelenül is visszavehetek a tempón néha, itt meg max leesek a padról
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Mar 26 2010 02:30pm
2010. március 26. 21:29:08 Received 5,500.00 (7,865.00 -> 13,365.00) from Starkiller_Dk (9,415.00 -> 3,915.00) anni
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Mar 26 2010 02:31pm
Quote (Janou @ 26 Mar 2010 21:30)
2010. március 26. 21:29:08 Received 5,500.00 (7,865.00 -> 13,365.00) from Starkiller_Dk (9,415.00 -> 3,915.00) anni


ez a 20209?
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 26 2010 02:32pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1158115821583158415853048Next
Closed New Topic New Poll