d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1158015811582158315843048Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Mar 26 2010 11:52am
Quote (Woland_Professzor @ Mar 26 2010 06:45pm)
az jó csaj :d


szerintem nem olyan jó
Banned
Posts: 797
Joined: Mar 2 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 26 2010 11:53am
Quote (Kenny10 @ Mar 26 2010 06:52pm)
szerintem nem olyan jó


sztem se
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Mar 26 2010 12:03pm
Quote (lacketto @ 26 Mar 2010 19:44)


i dont get it
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 26 2010 12:04pm
lackető <3
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Mar 26 2010 12:51pm
Quote (jspogmg @ 26 Mar 2010 17:07)
az tesómnak is fail vot ppke-n
aztán 1 évvel később sikerült neki


http://prog.hu/tarsalgo/100443-20/ELTE-IK+vs+PPKE-ITK.html
itt vannak tökéletes leírások a kettőről
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Mar 26 2010 12:56pm
Quote (hedgehogsword @ Mar 26 2010 06:51pm)
http://prog.hu/tarsalgo/100443-20/ELTE-IK+vs+PPKE-ITK.html
itt vannak tökéletes leírások a kettőről


ez nekem nagyon tl;dr
esetleg valami rövidebb verzóban összefoglalva, hogy mit akartál ezzel?:O
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Mar 26 2010 01:11pm
Quote (jspogmg @ 26 Mar 2010 20:56)
ez nekem nagyon tl;dr
esetleg valami rövidebb verzóban összefoglalva, hogy mit akartál ezzel?:O


hogy baszottnehéz és matekundora lesz tőle az embernek a végére.
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Mar 26 2010 01:22pm
jano üzenete (20:19):
na kezdődjék a segglyukcsupaszítás
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 26 2010 01:25pm
Quote (Janou @ 26 Mar 2010 20:22)
jano üzenete (20:19):
na kezdődjék a segglyukcsupaszítás


Go Back To Magyar Topic List
Prev1158015811582158315843048Next
Closed New Topic New Poll