d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev1158015811582158315841887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,237
Joined: Feb 5 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Jun 28 2014 06:31am
Quote (bajcli @ Jun 28 2014 12:56pm)
oltozgetni folosleges, ugyis a hc pve gear a bis world pvpre is, full pvp gearben is agyonbasznak 5 sec alatt

mondjuk ez valtozhat wodban


reméljük

http://eu.battle.net/wow/en/blog/14601005/wowhead-is-giving-away-beta-keys-28-06-2014
GL :D
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 28 2014 03:13pm
kezdtem 1 palát
a változatosság kedvéért
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jun 28 2014 03:15pm
Quote (sylke @ 28 Jun 2014 23:13)
kezdtem 1 palát
a változatosság kedvéért


ne felejtsd el an eye for an eye talentet kimaxolni, 1/2 nem eleg
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 28 2014 03:19pm
Quote (Floodban @ 28 Jun 2014 23:15)
ne felejtsd el an eye for an eye talentet kimaxolni, 1/2 nem eleg


!!
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Jun 28 2014 03:20pm
Quote (sylke @ 28 Jun 2014 23:19)
!!


meg stackelj a crystalon különben gkick
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 28 2014 03:46pm
Quote (dihep @ Jun 28 2014 11:20pm)
meg stackelj a crystalon különben gkick


free pls
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 29 2014 04:38pm
https://twitter.com/CM_Lore/status/483149672832573440

:DDDDDD

edes istenem, blizzard/10

meg egy iylen budos cigany jatekfejleszto a vilagon nincs (talan csak az EA)
Member
Posts: 8,237
Joined: Feb 5 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Jun 30 2014 05:14am
Quote (bajcli @ Jun 29 2014 11:38pm)
https://twitter.com/CM_Lore/status/483149672832573440

:DDDDDD

edes istenem, blizzard/10

meg egy iylen budos cigany jatekfejleszto a vilagon nincs (talan csak az EA)


Nem igazán értem.
Most azt mondja sose tervezték ,hogy a 2 város faction hub legyen mikor még a trailerben is ugy van vagy mi?
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 30 2014 05:20am
Quote (bonemaster @ 30 Jun 2014 13:14)
Nem igazán értem.
Most azt mondja sose tervezték ,hogy a 2 város faction hub legyen mikor még a trailerben is ugy van vagy mi?


ja + blizzconon is beigertek

de a legjobb, hogy nekik ez a legit ellenerv arra, hogy elbaszott eroforras lesz igy, amit eddig belefektettek

"de hat hozza se nyultunk egesz eddig!"

ja, akkor ok.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 30 2014 06:33am
szomorú, hogy ienek
pedig csomó jó dolgot lehetne eszközölni
ha csak a felét megfogadnák a tanácsaimnak amiket e-mailben küldtem nekik... :( :XD

emlékszem cataclysmbe azt javasoltam legyen víz alatti főváros ATLANTISZ
mondjuk ez a garrisonos is olyasmi lesz (mint amit egyszer írtam nekik) de meglátjuk
a farm-ot is én mondtam nekik csak nem így leecerüsitették

de nem baj én akkor is játszani fogok ha világ a világ

This post was edited by Senee on Jun 30 2014 06:36am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1158015811582158315841887Next
Add Reply New Topic New Poll