Quote (Anarkin @ Mon, Oct 12 2009, 01:33am)
Én pár órája néztem meg a 2-t és nekem tetszett (leszámítva az utolsó 5 percet...)
Az első rész is van olyan jó / jobb? A színész ugyan az?
ugyanaz a színész, az 1. részben nincsenek fegyveres,csak pusztakezes harcok,pörgősebb,én sokkal jobban szeretem