d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev11571581591601611650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Oct 12 2009 03:35pm
Hogy tetszett nektek a The Forbidden Kingdom?

http://www.imdb.com/title/tt0865556/

sztem kjó kis film
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Oct 12 2009 04:23pm
Quote (A122 @ Mon, 12 Oct 2009, 23:35)
Hogy tetszett nektek a The Forbidden Kingdom?

http://www.imdb.com/title/tt0865556/

sztem kjó kis film


nekem bejött nagyon :)
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Oct 12 2009 04:29pm
A Halálos Riválisok-nak kéne az angol címe pls :c
Azokat a filmeket olyan rég láttam már, most meg szeretném oket nézni :/
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Oct 12 2009 04:30pm
Quote (Moonflow @ Mon, Oct 12 2009, 11:29pm)
A Halálos Riválisok-nak kéne az angol címe pls :c
Azokat a filmeket olyan rég láttam már, most meg szeretném oket nézni :/


Best of the Best
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 12 2009 04:30pm
Quote (Moonflow @ Tue, 13 Oct 2009, 00:29)
A Halálos Riválisok-nak kéne az angol címe pls :c
Azokat a filmeket olyan rég láttam már, most meg szeretném oket nézni :/


Best of the Best II

Google-ba magyar cím után írd be h. port.hu
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Oct 12 2009 04:33pm
Quote (Vharimatras @ Mon, 12 Oct 2009, 23:30)
Best of the Best


Quote (Anarkin @ Mon, 12 Oct 2009, 23:30)
Best of the Best II

Google-ba magyar cím után írd be h. port.hu


Ty, legkozelebb eszembe vesem ^^
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Oct 12 2009 04:35pm
Quote (Anarkin @ Mon, Oct 12 2009, 01:33am)
Én pár órája néztem meg a 2-t és nekem tetszett (leszámítva az utolsó 5 percet...)

Az első rész is van olyan jó / jobb? A színész ugyan az?


ugyanaz a színész, az 1. részben nincsenek fegyveres,csak pusztakezes harcok,pörgősebb,én sokkal jobban szeretem
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Oct 12 2009 04:36pm
Drag me to Hell
nem egy behugyozos horror de azért tud ez a pali na, elég jora sikeredett .
Member
Posts: 37,874
Joined: Jan 27 2008
Gold: 138.00
Oct 13 2009 02:00am
Horton.

ha szereted a pszyhedelicus dolgokat, esetleg a pszichologiát. vagy csak egyszereüen a meséket akkor tetszeni fog ;)
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Oct 14 2009 06:33am
V for Vendetta

Hát nekem nagyon tetszett, tényleg szórakoztató film. Igaz hogy a diktatúra kicsit nevetségesre sikeredett, drágább lett a víz, a vaj megszünt, viszont helyette van plazma tévé, meg vadi új bútorok és frissen csapolt sör. :D
Szóval inkább az a elgondolkodtató köntösbe öltöztetett, b kategóriás unaloműző film.

This post was edited by ElCapitano on Oct 14 2009 06:37am
Go Back To Magyar Topic List
Prev11571581591601611650Next
Add Reply New Topic New Poll