d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev1157158159160161232Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jan 20 2010 10:31am
Quote (dunaicapa @ 20 Jan 2010 11:34)
erről lemaradtam
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=488970
mi történt vele? :(


drokozott
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jan 20 2010 10:59am
Quote (dunaicapa @ Jan 20 2010 11:34am)
erről lemaradtam
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=488970
mi történt vele? :(


sajnos én is :(

nem voltam itt
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jan 20 2010 12:08pm
Quote (dunaicapa @ 20 Jan 2010 12:34)
erről lemaradtam
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=488970
mi történt vele? :(


multi
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jan 20 2010 02:48pm
a topicnál ott van, hogy megnézték : xxx

ez azt jelenti, hogy hányszor nézték meg különböző accountok?

mármint úgyértem, ha én 2szer belépek a topicba, azt 2-nek vagy 1-nek számolja?

Member
Posts: 377
Joined: Dec 24 2008
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 20 2010 02:51pm
Quote (sunnymarcell @ 20 Jan 2010 21:48)
a topicnál ott van, hogy megnézték : xxx

ez azt jelenti, hogy hányszor nézték meg különböző accountok?

mármint úgyértem, ha én 2szer belépek a topicba, azt 2-nek vagy 1-nek számolja?


23030 account nézte meg!
csak magyarok!
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
Jan 21 2010 07:09am
Quote (sunnymarcell @ Jan 20 2010 08:48pm)
a topicnál ott van, hogy megnézték : xxx

ez azt jelenti, hogy hányszor nézték meg különböző accountok?

mármint úgyértem, ha én 2szer belépek a topicba, azt 2-nek vagy 1-nek számolja?


3-nek
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jan 21 2010 01:53pm
le lehet tiltani felhasználókat, hogy ne lássam a posztjait?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 21 2010 03:29pm
Quote (sunnymarcell @ Jan 21 2010 08:53pm)
le lehet tiltani felhasználókat, hogy ne lássam a posztjait?


nem
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
Jan 22 2010 08:13am
Quote (sunnymarcell @ Jan 21 2010 07:53pm)
le lehet tiltani felhasználókat, hogy ne lássam a posztjait?


letiltanál mindenkit? (fordítva már mindenki letiltott volna ofc)
Banned
Posts: 5,703
Joined: Nov 29 2009
Gold: 0.00
Warn: 70%
Jan 22 2010 08:34am
Quote (sunnymarcell @ Jan 20 2010 09:48pm)
a topicnál ott van, hogy megnézték : xxx

ez azt jelenti, hogy hányszor nézték meg különböző accountok?

mármint úgyértem, ha én 2szer belépek a topicba, azt 2-nek vagy 1-nek számolja?


buta vagy!


de hogy ontopic legyek, valaki tudna adni 1 linket cs3 brushokhoz?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1157158159160161232Next
Closed New Topic New Poll