Quote (Volvodka @ Jul 13 2013 02:00pm)
Melyik?
http://www.megosztottad.hu/wp-content/uploads/2013/07/MELYIK-A-FI%C3%9A.jpg
egyik sem tetszik túlzottan
de ja, ha muszáj választani akkor a második :XD
persze egyiknek sem mondanám, hogy menj a piscába, ha akarná a d-t