Quote (TassassinHc @ 3 Jan 2013 16:03)
arra kisebb a kereslet.
van értelme a mondandód elejének.
van értelme a mondandód végének is.
ha összeolvasod a kettőt, akkor kiderül, hogy valahol tévedsz.
1) vagy hajlandó lennék változtatni - mert az intelligens jól megfogalmazott kritikák, előjelüktől függetlenül mindenhonnan érdekelnek (ilyet eddig egyedül Déjvtől és Benitől láttam, részletekben)
2) nem szarok bele mindenki véleményébe, de vannak olyan véleményalkotási módok, amik ha bosszantani nem is bosszantanak, de teljességében értéktelenné válnak
(nem, nem élvezem, hogy ennyien bosszankodtok miattam - bár ennek egy része agyjátszó seggfájás)
Nem élvezed, hogy bosszantasz másokat, de a képeidre más jellegű reakciók nincsenek. Akkor milyen keresletről beszélünk?