d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev1157515761577157815792492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 3 2013 10:03am
tassasin te istenverte nyomorék, postolj már a saját topikodba baszódj meg, nem érzed, mennyi feszültségtől kímélnél meg mindenkit?
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 3 2013 10:09am
Quote (iFeelAlone @ 3 Jan 2013 16:46)
Az a "baj" hogy annyira más világban élsz, hogy a súlyosan torz értékrended ami szerintem a szüleidhez és a nevelési módszereikhez vezethető vissza teljesen emészthetetlen az átlag ember számára. Lehet, hogy a való életben nem annyira feltűnő ez a kontraszt közted és a világ között mivel ott jobban el tudod tompítani a másságod a megjelenéseddel, viselkedéseddel de itt a fórumon ez nagyon feltűnő. Nem hiszem, hogy akarnál változtatni magadon (én sem akarnék) de ha mégis én a helyedben a múltba néznék vissza, hogy 1) milyen traumát éltél át, vagy 2) miben neveltek másképp a szüleid mint egy átlag gyereket.


ezt miből gondolod? ("hát ahogy viselkedsz" -nél kicsit komolyabb választ remélek)

előbb írtam és a múltban is mondtam, hogy érdekelnek a vélemények és csak l'art pour 'lart...
ha végiggondolom a "traumákat" és a neveltetésbeli "sajátosságokat" azok még mindig nem mutatnak utat a fejlődés felé, remélem ezt te sem hiszed el.

Quote (jarabekg @ 3 Jan 2013 17:03)
tassasin te istenverte nyomorék, postolj már a saját topikodba baszódj meg, nem érzed, mennyi feszültségtől kímélnél meg mindenkit?



tudom, hogy sajnálod, hogy kidobtál értem 10 fg-t.
megadjam?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 3 2013 10:20am
Quote (iFeelAlone @ Jan 3 2013 03:46pm)
Az a "baj" hogy annyira más világban élsz, hogy a súlyosan torz értékrended ami szerintem a szüleidhez és a nevelési módszereikhez vezethető vissza teljesen emészthetetlen az átlag ember számára. Lehet, hogy a való életben nem annyira feltűnő ez a kontraszt közted és a világ között mivel ott jobban el tudod tompítani a másságod a megjelenéseddel, viselkedéseddel de itt a fórumon ez nagyon feltűnő. Nem hiszem, hogy akarnál változtatni magadon (én sem akarnék) de ha mégis én a helyedben a múltba néznék vissza, hogy 1) milyen traumát éltél át, vagy 2) miben neveltek másképp a szüleid mint egy átlag gyereket.


vannak emberek, akik ilyennek születnek (nyomoréknak)
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 3 2013 03:23pm
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jan 3 2013 03:47pm
Quote (Eoghan @ 3 Jan 2013 22:23)
http://www.theladbible.com/sites/default/files/styles/full_photo/public/wills%20pic.png


uristen...
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 3 2013 03:57pm
Quote (TassassinHc @ Jan 3 2013 05:09pm)
ezt miből gondolod? ("hát ahogy viselkedsz" -nél kicsit komolyabb választ remélek)

előbb írtam és a múltban is mondtam, hogy érdekelnek a vélemények és csak l'art pour 'lart...
ha végiggondolom a "traumákat" és a neveltetésbeli "sajátosságokat" azok még mindig nem mutatnak utat a fejlődés felé, remélem ezt te sem hiszed el.



http://szemnek-blog.com/wp-content/uploads/2012/10/27808.gif
tudom, hogy sajnálod, hogy kidobtál értem 10 fg-t.
megadjam?


remélem hogy rákban döglesz meg
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 3 2013 04:02pm
Quote (jarabekg @ 3 Jan 2013 22:57)
remélem hogy rákban döglesz meg


gondold végig, hogy még az is megeshet, hogy Bug olvassa a topikot.
legalább rá legyél tekintettel és legyél fantáziadúsabb...

pl, itassanak velem benzint és gyújtsanak fel, vagy legyek ütközőkő a nyugatinál, vagy valami...
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 3 2013 04:03pm
Quote (TassassinHc @ Jan 3 2013 11:02pm)
gondold végig, hogy még az is megeshet, hogy Bug olvassa a topikot.
legalább rá legyél tekintettel és legyél fantáziadúsabb...

pl, itassanak velem benzint és gyújtsanak fel, vagy legyek ütközőkő a nyugatinál, vagy valami...


inkább csak kussolj és dögölj meg rákban, ok?
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 3 2013 04:04pm
Quote (jarabekg @ 3 Jan 2013 23:03)
inkább csak kussolj és dögölj meg rákban, ok?


kicsit szánalmas vagy
na jó, nem kicsit
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jan 3 2013 04:08pm
Quote (jarabekg @ Jan 3 2013 10:03pm)
inkább csak kussolj és dögölj meg rákban, ok?


bazd már meg magad... még a legnagyobb ellenségem életéért is megölném magam, ha neki át kéne ezt a szart élnie..
utálom már ha valaki ezzel próbál oltani
Go Back To Magyar Topic List
Prev1157515761577157815792492Next
Add Reply New Topic New Poll