d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1157515761577157815793048Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Mar 25 2010 07:14pm
2 nap alatt 1 k fg-t összeszedtem ^^
nemis rossz.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 25 2010 07:19pm
Quote (Anamy @ 26 Mar 2010 02:14)
2 nap alatt 1 k fg-t összeszedtem ^^
nemis rossz.


Hogy is fogalmazzak ....
Member
Posts: 4,823
Joined: Jan 18 2009
Gold: 11.00
Mar 25 2010 07:28pm
fáradt vok
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Mar 25 2010 07:30pm
Jön le a CS4, elkezdek photoshoppolni :)
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Mar 25 2010 11:28pm
(euscl) Esett magefist, topicot nyitottam, majd mentem volna eladni 50 fgert. Belepek es adnam oda sracnak, hat nincs meg. Rajottem h mi tortent, bocsanatot kerek. Az meg elkuld az anyamba hogy inkabb ne rollbackeljek, de legalabb most jol megszivtam :(

east hcn norm ancikat lenyomom... 3-4 areas tavolsagban nincs semmi wpm, es bar kishijjan meghaltam gyozok. 10 mpre ra rollback. FUUU. az ezt koveto rollback akkor tortent amikor szinten itt anya elott megoltem frozensteint. aztan most nm rada elott, muveszi pontosaggal dobott le.

- insert rage here -
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Mar 25 2010 11:31pm
ma lesz:
8.00-10:00 analízis gyakorlat
12:00-14:00 analízis előadás
14:00-16:00 jog és menedzsment előadás
18:00-20:00 analízis ZH

HELL YEAH

Quote (CyberPunk666 @ 26 Mar 2010 07:42)
:D az jo lesz....


ja, eléggé :banana: hangulatom van :thumbsup:

This post was edited by hedgehogsword on Mar 25 2010 11:50pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 25 2010 11:42pm
Quote (hedgehogsword @ 26 Mar 2010 06:31)
ma lesz:
8.00-10:00 analízis gyakorlat
12:00-14:00 analízis előadás
14:00-16:00 jog és menedzsment előadás
18:00-20:00 analízis ZH

HELL YEAH


:D az jo lesz....
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Mar 26 2010 12:40am
reggel van
Member
Posts: 1,980
Joined: May 27 2009
Gold: 25.04
Mar 26 2010 03:33am
Jol kezdem az évet MAtek 3
elsö zh tuti karó :(
rühellem a 3as integrált fujj
Member
Posts: 4,943
Joined: Nov 24 2008
Gold: 14.37
Warn: 100%
Mar 26 2010 03:45am
Quote (xSpikeYx @ Mar 26 2010 09:33am)
Jol kezdem az évet MAtek 3
elsö zh tuti karó :(
rühellem a 3as integrált fujj


matek 3 az nem valószinüségszámítás , statisztika meg ilyenek ? :o

tiberian twilight geczire jó

This post was edited by ikszipszilon on Mar 26 2010 03:54am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1157515761577157815793048Next
Closed New Topic New Poll