d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev1157415751576157715782492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 3 2013 09:35am
Quote (TassassinHc @ Jan 3 2013 05:30pm)
pedig itt a lehetőség, hogy építő jellegű kritikát írj.


de tényleg tass nekem ezen a topicon kívül nincs veled sok bajom, de a képek amiket ide postolsz jó esetben is alig ütik meg a 9gag színvonalat, amit pedig itt senki (legalábbis aki aktívan postol) nem szeret
ha neked tetszenek felőlem annyit röhöghetsz amennyit akarsz, csak ne oszd meg őket itt
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Jan 3 2013 09:36am
Quote (TassassinHc @ 3 Jan 2013 17:30)
pedig itt a lehetőség, hogy építő jellegű kritikát írj.


nem tudom, honnan szeded a képeket, szerintem facebookon posolja valami nyomorák, te pedig ide postolod
nah azokat kellene hanyagolni szerintem, mert nem viccesek
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 3 2013 09:38am
és akkor most jön valami olyan válasz, hogy "nincs megszabva, hogy ide milyen képeket lehet postolni, én nevetek rajtuk"
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 3 2013 09:40am
Quote (SummertimeClothes @ 3 Jan 2013 16:33)
leirta mar az idejarok fele otvenszer, hogy gecire nem talaljuk viccesnek a kepeidet meg ugy altalaban a postjaid 95 szazalekat, es nagyon orulnenk neki, ha mersekelned magad, nem nagyon tud az ember mit csinalni, ha fogyatekos vagy ennyit felfogni


először idézem magamat, hogy kontextusában értsed:

Quote (TassassinHc @ 3 Jan 2013 14:49)

(ja igen... az "ide, meg ide ne postolj" és "ez szerintem nem is vicces" szintű faszrázás nem érdekel)


és most téged:

Quote (SummertimeClothes @ 3 Jan 2013 16:33)
leirta mar az idejarok fele otvenszer, hogy gecire nem talaljuk viccesnek a kepeidet meg ugy altalaban a postjaid 95 szazalekat, es nagyon orulnenk neki, ha mersekelned magad, nem nagyon tud az ember mit csinalni, ha fogyatekos vagy ennyit felfogni


hülyeséget beszélsz / fogyatékos vagy, ha nem tudod felfogni amit fentebb írtam.


azon megy a rage, hogy nem találjátok viccesnek a hozzászólásaimat?
a társaság tetemes részének siralmasak a bejegyzései már a helyesírás miatt is.

mellesleg, mióta ez annyira domborítva ment, szignifikánsan kevesebbet postolok ide. illetve amit postolnék valamivel jobban megválogatom.


Quote (cowding @ 3 Jan 2013 16:35)
de tényleg tass nekem ezen a topicon kívül nincs veled sok bajom, de a képek amiket ide postolsz jó esetben is alig ütik meg a 9gag színvonalat, amit pedig itt senki (legalábbis aki aktívan postol) nem szeret
ha neked tetszenek felőlem annyit röhöghetsz amennyit akarsz, csak ne oszd meg őket itt


ty, jobban fogok válogatni, ezentúl :)
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 3 2013 09:42am
Quote (TassassinHc @ Jan 3 2013 04:40pm)



ty, jobban fogok válogatni, ezentúl :)


képenként 10fg-ért előzetes normakontrollt vállalok
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 3 2013 09:45am
Quote (TassassinHc @ Jan 3 2013 05:40pm)



ty, jobban fogok válogatni, ezentúl :)


B)

Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Jan 3 2013 09:46am
Quote (TassassinHc @ Jan 3 2013 04:30pm)
pedig itt a lehetőség, hogy építő jellegű kritikát írj.


Az a "baj" hogy annyira más világban élsz, hogy a súlyosan torz értékrended ami szerintem a szüleidhez és a nevelési módszereikhez vezethető vissza teljesen emészthetetlen az átlag ember számára. Lehet, hogy a való életben nem annyira feltűnő ez a kontraszt közted és a világ között mivel ott jobban el tudod tompítani a másságod a megjelenéseddel, viselkedéseddel de itt a fórumon ez nagyon feltűnő. Nem hiszem, hogy akarnál változtatni magadon (én sem akarnék) de ha mégis én a helyedben a múltba néznék vissza, hogy 1) milyen traumát éltél át, vagy 2) miben neveltek másképp a szüleid mint egy átlag gyereket.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jan 3 2013 09:46am
tyíha, fogyatékos tas
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 3 2013 09:52am
Quote (beni @ 3 Jan 2013 16:42)
képenként 10fg-ért előzetes normakontrollt vállalok


mindig is tudtam, hogy drága egy ribanc vagy :D

ha végiggondoljuk, akkor a többieknek jobban fájnak a képeim, tehát nem nekem kellene fizetnem
javaslom, hogy felezd az árat és mindenkitől kérj goldot.

de nálam is meg lehet venni, hogy ne nyomjam meg az "add reply" gombot.
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 3 2013 09:56am
Quote (TassassinHc @ Jan 3 2013 05:52pm)
mindig is tudtam, hogy drága egy ribanc vagy :D

ha végiggondoljuk, akkor a többieknek jobban fájnak a képeim, tehát nem nekem kellene fizetnem
javaslom, hogy felezd az árat és mindenkitől kérj goldot.

de nálam is meg lehet venni, hogy ne nyomjam meg az "add reply" gombot.


add reply helyett kattints a preview replyra ! szinte ugyan olyan mintha postoltad volna
Go Back To Magyar Topic List
Prev1157415751576157715782492Next
Add Reply New Topic New Poll