d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev1157315741575157615772492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 3 2013 08:54am
Quote (Eszilard @ 3 Jan 2013 14:51)
postolj a topikodba hamár 10 fgbe került


én kifejezetten büszke vagyok arra, hogy származása ellenére pénzt ölt egy halott ügybe.
ráadásul miattam.
rendes volt tőle.

Quote (Fej @ 3 Jan 2013 15:07)
mert majd mindenki külön leírja h min kéne változtatnod, ez nem egy jellem fejlesztő terápiás forum


most is ezt csináljátok, csak negatívan. (nem csak velem, egymással is - csak nálam valamivel nagyobb a koncentráció :D )
ennyi energiával akár pozitívan is le lehetne írni.
sőt, kevesebbszer kellene leírni ^^

Quote (kriza @ 3 Jan 2013 15:20)
eltakarodhatnál már a jó büdös kurva anyádba de rákos geci. senki sem kíváncsi rád, fogd már fel.


Quote (TresholdOfUniverse @ 3 Jan 2013 15:51)
az en velemenyem eleg lesz

szivjon higanyt


Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 3 2013 08:56am
Quote (TassassinHc @ Jan 3 2013 03:54pm)
én kifejezetten büszke vagyok arra, hogy származása ellenére pénzt ölt egy halott ügybe.
ráadásul miattam.
rendes volt tőle.



most is ezt csináljátok, csak negatívan. (nem csak velem, egymással is - csak nálam valamivel nagyobb a koncentráció :D )
ennyi energiával akár pozitívan is le lehetne írni.
sőt, kevesebbszer kellene leírni ^^





http://i.imgur.com/9C6rh.jpg


mondjuk mindettől függetlenül még nem tisztázott miért nem abba a topikba irsz

This post was edited by Vismajor on Jan 3 2013 08:56am
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jan 3 2013 08:58am
Quote (TassassinHc @ 3 Jan 2013 15:49)
te (ti) olyan intelligensek vagytok.
fejtsetek meg.



btw, kb 30-szor kérdeztem egy fél éve, hogy miben, hogyan kellene változnom, mi tetszik, mi nem tetszik, stb...
de 1-2 kivétellel valami "szopjad ki anyádból az alvadt véres gecit" jellegű válasz jött. (köztük tőled is)
az 1-2 kivétel meg egyszerűen nem válaszolt.

(ja igen... az "ide, meg ide ne postolj" és "ez szerintem nem is vicces" szintű faszrázás nem érdekel)


gondolom, azért, mert senkiben nincs annyi jóindulat, hogy neked külön személyiségfejlesztő tréninget tartson itt, főleg ha te meg közben arra élvezkedsz, hogy hogy felbaszod az egész fórum agyát
+ mindenki tisztában van vele, hogy te se változtatnál semmin magaddal kapcsolatban, csak mert valami random fórumon azt mondják, szóval tényleg totál fölösleges ilyenbe belemenni

fogadd el, hogy mindenki utál, postolj a saját topikodba, ha minimalizálni szeretnéd a konfliktusokat (attól még lesznek), ha meg leszarod, akkor postolj, ahova akarsz
csak ebben az esetben kérdezem, hogy ha annyira beleszarsz mindenkinek a véleményébe, minek vagy itt?
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 3 2013 09:03am
Quote (Vismajor @ 3 Jan 2013 15:56)
mondjuk mindettől függetlenül még nem tisztázott miért nem abba a topikba irsz


arra kisebb a kereslet.


Quote (bajcli @ 3 Jan 2013 15:58)
gondolom, azért, mert senkiben nincs annyi jóindulat, hogy neked külön személyiségfejlesztő tréninget tartson itt, főleg ha te meg közben arra élvezkedsz, hogy hogy felbaszod az egész fórum agyát
+ mindenki tisztában van vele, hogy te se változtatnál semmin magaddal kapcsolatban, csak mert valami random fórumon azt mondják, szóval tényleg totál fölösleges ilyenbe belemenni

fogadd el, hogy mindenki utál, postolj a saját topikodba, ha minimalizálni szeretnéd a konfliktusokat (attól még lesznek), ha meg leszarod, akkor postolj, ahova akarsz
csak ebben az esetben kérdezem, hogy ha annyira beleszarsz mindenkinek a véleményébe, minek vagy itt?


van értelme a mondandód elejének.
van értelme a mondandód végének is.

ha összeolvasod a kettőt, akkor kiderül, hogy valahol tévedsz.

1) vagy hajlandó lennék változtatni - mert az intelligens jól megfogalmazott kritikák, előjelüktől függetlenül mindenhonnan érdekelnek (ilyet eddig egyedül Déjvtől és Benitől láttam, részletekben)
2) nem szarok bele mindenki véleményébe, de vannak olyan véleményalkotási módok, amik ha bosszantani nem is bosszantanak, de teljességében értéktelenné válnak

(nem, nem élvezem, hogy ennyien bosszankodtok miattam - bár ennek egy része agyjátszó seggfájás)
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jan 3 2013 09:14am
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 3 2013 09:20am
Quote (ElCapitano @ 3 Jan 2013 15:14)
http://kepfeltoltes.hu/130103/meth_www.kepfeltoltes.hu_.jpg




a képen látható 20-23 év körüli fiatalembert keresi a budapesti rendőrség fegyveres rablás gyanújával

8D
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 3 2013 09:28am
Quote (Nerz8 @ 3 Jan 2013 16:20)
http://2.ii.gl/Fm1p1e.png

a képen látható 20-23 év körüli fiatalembert keresi a budapesti rendőrség fegyveres rablás gyanújával

8D


fix'd
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Jan 3 2013 09:29am
Quote (TassassinHc @ Jan 3 2013 05:28pm)
fix'd
http://4.imgland.net/txk_Fx.png


takarodj mar a faszomba
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 3 2013 09:30am
Quote (Liliomtipro @ 3 Jan 2013 16:29)
takarodj mar a faszomba


pedig itt a lehetőség, hogy építő jellegű kritikát írj.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jan 3 2013 09:33am
Quote (TassassinHc @ 3 Jan 2013 16:30)
pedig itt a lehetőség, hogy építő jellegű kritikát írj.


leirta mar az idejarok fele otvenszer, hogy gecire nem talaljuk viccesnek a kepeidet meg ugy altalaban a postjaid 95 szazalekat, es nagyon orulnenk neki, ha mersekelned magad, nem nagyon tud az ember mit csinalni, ha fogyatekos vagy ennyit felfogni
Go Back To Magyar Topic List
Prev1157315741575157615772492Next
Add Reply New Topic New Poll