Quote (Vismajor @ 3 Jan 2013 15:56)
mondjuk mindettől függetlenül még nem tisztázott miért nem abba a topikba irsz
arra kisebb a kereslet.
Quote (bajcli @ 3 Jan 2013 15:58)
gondolom, azért, mert senkiben nincs annyi jóindulat, hogy neked külön személyiségfejlesztő tréninget tartson itt, főleg ha te meg közben arra élvezkedsz, hogy hogy felbaszod az egész fórum agyát
+ mindenki tisztában van vele, hogy te se változtatnál semmin magaddal kapcsolatban, csak mert valami random fórumon azt mondják, szóval tényleg totál fölösleges ilyenbe belemenni
fogadd el, hogy mindenki utál, postolj a saját topikodba, ha minimalizálni szeretnéd a konfliktusokat (attól még lesznek), ha meg leszarod, akkor postolj, ahova akarsz
csak ebben az esetben kérdezem, hogy ha annyira beleszarsz mindenkinek a véleményébe, minek vagy itt?
van értelme a mondandód elejének.
van értelme a mondandód végének is.
ha összeolvasod a kettőt, akkor kiderül, hogy valahol tévedsz.
1) vagy hajlandó lennék változtatni - mert az intelligens jól megfogalmazott kritikák, előjelüktől függetlenül mindenhonnan érdekelnek (ilyet eddig egyedül Déjvtől és Benitől láttam, részletekben)
2) nem szarok bele mindenki véleményébe, de vannak olyan véleményalkotási módok, amik ha bosszantani nem is bosszantanak, de teljességében értéktelenné válnak
(nem, nem élvezem, hogy ennyien bosszankodtok miattam - bár ennek egy része agyjátszó seggfájás)