d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev1157315741575157615771887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 16 2014 01:25pm
Quote (bajcli @ 16 Jun 2014 20:24)


hsben megtetszett a priest, ugyhogy gondoltam kezdek 1et
Member
Posts: 3,337
Joined: Apr 16 2006
Gold: 0.00
Jun 17 2014 11:38am
me' ontopik

Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 17 2014 01:21pm
Quote (*varti @ Jun 17 2014 05:38pm)
me' ontopik

http://i.imgur.com/Zlh7AVB.jpg


ezért is jobb a wow mint az élet
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jun 17 2014 06:00pm
tfw július 1-től cataclysm taurin

gyertek rám, mert nem fizetősön játszom
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 18 2014 01:04am
Quote (MarcusD @ Jun 18 2014 12:00am)
tfw július 1-től cataclysm taurin

gyertek rám, mert nem fizetősön játszom


majd jol beesel a textúra alá
have fun az eternális zuhanással
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 18 2014 03:17am
Quote (MarcusD @ Jun 18 2014 01:00am)
tfw július 1-től cataclysm taurin

gyertek rám, mert nem fizetősön játszom


hejj de belehúztak
lassan már csak 2 kieggel vannak lemaradva
ja de nem szóltam hisz ők csak minőségi contentet adnak át :D

This post was edited by Lacii on Jun 18 2014 03:19am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 18 2014 03:21am
Quote (Lacii @ Jun 18 2014 09:17am)
hejj de belehúztak
lassan már csak 2 kieggel vannak lemaradva
ja de nem szóltam hisz ők csak minőségi contentet adnak át :D


alcím: harc a map alatt
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 18 2014 03:25am
Quote (Senee @ Jun 18 2014 10:21am)
alcím: harc a map alatt


máshol nem is lesz lehetőség xd
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 18 2014 03:27am
Quote (Lacii @ Jun 18 2014 09:25am)
máshol nem is lesz lehetőség xd
http://1.ii.gl/rQBi_q7i.png


ja mert itt instant 85ös vagy mi
levelingezés fölösleges
gyerünk a raidbe

nehogy legyen lehetöséged megszokni, fokozatosan megtanulni a classt
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Jun 18 2014 04:15am
Várom a wodot, akarok garrisont!

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/archive/a/a3/20130611031021!MrGarrison.png

This post was edited by dunaicapa on Jun 18 2014 04:16am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1157315741575157615771887Next
Add Reply New Topic New Poll