Quote (MarcusD @ Jun 18 2014 01:00am)
tfw július 1-től cataclysm taurin
gyertek rám, mert nem fizetősön játszom
hejj de belehúztak
lassan már csak 2 kieggel vannak lemaradva
ja de nem szóltam hisz ők csak minőségi contentet adnak át
This post was edited by Lacii on Jun 18 2014 03:19am