d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev1157215731574157515762492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 3 2013 05:16am
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Jan 3 2013 07:31am
Quote (TassassinHc @ 3 Jan 2013 13:16)
http://i.imgur.com/Nf3HO.jpg


van saját topicod, oda postolj
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 3 2013 07:32am
Quote (Sup3RN0Va @ 3 Jan 2013 14:31)
van saját topicod, oda postolj


nem fogom fröcsögve szidni a nőnemű rokonaidat, de a hátukon már nincsen több hely, szóval marad ez.
de azért köszi.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jan 3 2013 07:40am
Quote (TassassinHc @ 3 Jan 2013 15:32)
nem fogom fröcsögve szidni a nőnemű rokonaidat, de a hátukon már nincsen több hely, szóval marad ez.
de azért köszi.


neked miért jó, ha utálnak?
saját topikba postolnád az összes ilyen fost, máris mennyivel elviselhetőbb lennél
vagy ha most jön az "engem aztán kurvára nem érdekel, ki mit gondol rólam", akkor meg minek fórumozol?
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 3 2013 07:49am
Quote (bajcli @ 3 Jan 2013 14:40)
neked miért jó, ha utálnak?
saját topikba postolnád az összes ilyen fost, máris mennyivel elviselhetőbb lennél
vagy ha most jön az "engem aztán kurvára nem érdekel, ki mit gondol rólam", akkor meg minek fórumozol?


te (ti) olyan intelligensek vagytok.
fejtsetek meg.



btw, kb 30-szor kérdeztem egy fél éve, hogy miben, hogyan kellene változnom, mi tetszik, mi nem tetszik, stb...
de 1-2 kivétellel valami "szopjad ki anyádból az alvadt véres gecit" jellegű válasz jött. (köztük tőled is)
az 1-2 kivétel meg egyszerűen nem válaszolt.

(ja igen... az "ide, meg ide ne postolj" és "ez szerintem nem is vicces" szintű faszrázás nem érdekel)
Member
Posts: 13,605
Joined: Apr 20 2007
Gold: 2,024.00
Jan 3 2013 07:51am
Quote (TassassinHc @ 3 Jan 2013 15:49)
te (ti) olyan intelligensek vagytok.
fejtsetek meg.



btw, kb 30-szor kérdeztem egy fél éve, hogy miben, hogyan kellene változnom, mi tetszik, mi nem tetszik, stb...
de 1-2 kivétellel valami "szopjad ki anyádból az alvadt véres gecit" jellegű válasz jött. (köztük tőled is)
az 1-2 kivétel meg egyszerűen nem válaszolt.

(ja igen... az "ide, meg ide ne postolj" és "ez szerintem nem is vicces" szintű faszrázás nem érdekel)


postolj a topikodba hamár 10 fgbe került
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 3 2013 08:07am
Quote (TassassinHc @ Jan 3 2013 02:49pm)
te (ti) olyan intelligensek vagytok.
fejtsetek meg.



btw, kb 30-szor kérdeztem egy fél éve, hogy miben, hogyan kellene változnom, mi tetszik, mi nem tetszik, stb...
de 1-2 kivétellel valami "szopjad ki anyádból az alvadt véres gecit" jellegű válasz jött. (köztük tőled is)
az 1-2 kivétel meg egyszerűen nem válaszolt.

(ja igen... az "ide, meg ide ne postolj" és "ez szerintem nem is vicces" szintű faszrázás nem érdekel)


mert majd mindenki külön leírja h min kéne változtatnod, ez nem egy jellem fejlesztő terápiás forum
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Jan 3 2013 08:20am
Quote (TassassinHc @ 3 Jan 2013 14:32)
nem fogom fröcsögve szidni a nőnemű rokonaidat, de a hátukon már nincsen több hely, szóval marad ez.
de azért köszi.


eltakarodhatnál már a jó büdös kurva anyádba de rákos geci. senki sem kíváncsi rád, fogd már fel.
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Jan 3 2013 08:21am
Quote (kriza @ 3 Jan 2013 15:20)
eltakarodhatnál már a jó büdös kurva anyádba de rákos geci. senki sem kíváncsi rád, fogd már fel.


brb.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jan 3 2013 08:51am
Quote (Fej @ Jan 3 2013 03:07pm)
mert majd mindenki külön leírja h min kéne változtatnod, ez nem egy jellem fejlesztő terápiás forum


az en velemenyem eleg lesz

szivjon higanyt
Go Back To Magyar Topic List
Prev1157215731574157515762492Next
Add Reply New Topic New Poll