Quote (bajcli @ 3 Jan 2013 14:40)
neked miért jó, ha utálnak?
saját topikba postolnád az összes ilyen fost, máris mennyivel elviselhetőbb lennél
vagy ha most jön az "engem aztán kurvára nem érdekel, ki mit gondol rólam", akkor meg minek fórumozol?
te (ti) olyan intelligensek vagytok.
fejtsetek meg.
btw, kb 30-szor kérdeztem egy fél éve, hogy miben, hogyan kellene változnom, mi tetszik, mi nem tetszik, stb...
de 1-2 kivétellel valami "szopjad ki anyádból az alvadt véres gecit" jellegű válasz jött. (köztük tőled is)
az 1-2 kivétel meg egyszerűen nem válaszolt.
(ja igen... az "ide, meg ide ne postolj" és "ez szerintem nem is vicces" szintű faszrázás nem érdekel)